• Krátkometrážní

Příběh Eiffelovky (2013) (TV film)

Zajímavý dokument, ze kterého jsem se dozvěděl spoustu zajímavých věcí. Ovšem celé to pokazilo zpracování. Forma vyprávění věže mi prostě nesedělo. Zvláště, když k tomu byl slabší dabing. Takže za mě tři hvězdy.

Obchodníci (2013) odpad!

Tak nevím, co to bylo. Vypadá to jako hodně nepovedenej studentskej film. A těch pár známých tváří tomu vůbec nepomohlo. Spíš naopak. Celé to pak dělá dojem jako dalšího dílu nekonečného rádoby vtipného seriálu ...

1001 crtez (1960)

Krátký dokumentární film o tom, jak se vytváří animovaná pohádka. Zajímavé vidět kolik to dalo práce v době, kdy neexistovaly počítače.

Piccolo (1959)

Idilický vstah dvou sousedů trvá jen do chvíle, kdy si jeden znich koupí foukací harmoniku "Piccolo". Od té chvíle si oba navzájem dělají naschvály a pořizují si stále větší a hlasitější nástroje.

59-184-84 (2009) (studentský film)

Zajímavý dokument o zajímavém pánovi, který má velice svérázné nároky na svou životní partnerku. Pán s humorem komentuje svůj život a já si do teď říkám, jestli je takový doopravdy nebo to je jen fikce. Možno shlédnout na http://www.youtube.com/watch?v=9zQoCuM3nUM

Katastrofální dovolené (2010) (seriál)

Vidět zajimavý záběr podruhé může být zajímavé, ovšem po čtvrté je to nuda a víckrát je to trapné. Jestli američané něco neumí, tak je to natočit koukatelný dokument. No a český překlad a dabing tomu jen nasadil korunu.

Fišpánská jablíčka (2008) (TV film)

Tak z popisu sedí pohádka o dvou bratrech. O slově humorná bych se hádal. Tak jsem si říkal, jak je možné, že už neumíme točit pohádky. Pak se kouknu, že to režíroval Dušan Klein a radši už nic neříkámto vše vysvětluje. Proč proboha nemá dost soudnosti, aby odešel do důchodu? Vždyť za posledních deset let nic pořádného nenatočil.