Mistři hazardu (2005)

Další bláznivost z dílny Johnnyho Knoxvilla, která se vcelku aji líbí, i když je to opravdu místy hodně omezené.

Mission: Impossible III (2006)

Skvělá akce, výborná zábava. Třetí Mission Impossible mě rozhodně překvapila a je tím nejlepším z dosavadních misí. Uvidíme, jak si povede čtvrtý díl, pokud si zachová stejně vzestupnou tendeci, tak se máme zajisté na co těšit.

Mission: Impossible II (2000)

Impossible is possible, stejně tak jako natočení pokračování. Bohužel ani první díl ani tento mě nijak zvlášť nezaujal.

Minority Report (2002)

Vynikající sci-fi snímek od mistra Spielberga s charismatickým Tomem Cruisem v hlavní roli. Vizuálně i příběhově velice zdařilý počin.

Million Dollar Baby (2004)

Musím dát jen průměrné 3 hvězdičky, protože takovéto americké dojáky jsou dle mého názoru tak maximálně na jedno zhlédnutí. Na faktu nemění nic ani taková jména jako je Clint Eastwood a Morgan Freeman.

Milionový závod (2001)

Docelá dobrá závodní komedie, která dozajisté pobaví, ale ničím zvláštním nepřekvapí. Prostě klasický americký průměr.

Milionář z chatrče (2008)

Velice zajímavý a poutavý příběh z Indie, který si svých 8 Oscarů dozajisté zasloužil. Film si dostal hlavně dobře laděnou hudbou i půvabnou Freidou Pinto.

Město andělů (1998)

Nejandělovatější film s Nicolasem Cagem a Meg Ryan, opravdu nádherný snímek.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Na tři hvězdy, rozhodně jsem neviděl všechny díly, ale něco mi příjde až moc stupidní.