Náš muž Flint (1966)

Coburn jede ! Měli mu dát zahrát i Bonda místo toho žabaře po Connerym.

Neporažení (1969)

Na tohle jsem se dlouho chystal protože mě zajímá Francouzská intervence v Mexiku a díky primě cool že to urychlila. Je tu dobře vidět jak si to Frantíci svou žabožroutí buzerací prosrali, stejně jako většinu dalších kolonií ale celkově je to takový zmatený a nevěrohodný jak už napsali mamrdi předemnou ale na to sere pes.

Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)

Skvělej napínák s kulervoucí hudbou a skvělejma hláškama kterej jsem si dokonale užíval. Po prvé co vidím Waltera Matthau ve vážné roli a už se těším na Charley Varricka.

Hon na lišku (1966)

haha,největší prdel jak De Sica hraje ve svým filmu režiséra jinýho filmu

Adela show (2010) (pořad) odpad!

V tech slovenskych televizich sou fakt jen uplne vyjebani kokoti, jednou za cas vypoti dobrej filmek ale jeste predtim to 100 let natahujou takovejma ultra kokotinama.

District 9 (2009)

dostal sem chut na krevety

8. míle (2002) odpad!

na Feminema sem alergickej

Trapéza (1956)

Skvělej Burt Lancaster v roli která je pro něj jak ušitá když se tím vlastně živil ještě předtím než se stal hercem a jen mě to utvrdilo v tom že je to fakt borec. Tony Curtis taky není špatnej ikdyž v leteckých scénách je dablovanej ale nevadí není to ani moc poznat a plus se do toho motá intrikánská superčubka Lollobrigida která rve koule každýmu v okolí.