Vražda na Eigeru (1975)

Eiger mě fascinuje a Clint je borec že to fyzicky zvládnul.

Se sei vivo spara (1967)

Čekal sem jěště větší brutalitu tak su trochu zklamanej.))) ale musím nasolit plnej počet už jen na protest proti buznometu Mariinovi kterej je totálně zkaženej mayovkama a měl by si tohle pustit aspon 666x za sebou.

Lidská stonožka (2009)

Bavil sem se dobre protoze sem se uplne vcitil do role toho doktora a sledoval to s fanatickym smichem .)) a jeste sem mel chute prcat stonozku ze se mi i nachvilu postavil :D

Bitva v Ardenách (1965)

Jako malej sem to viděl snad několikrát a mám na to docela pohodový zážitky ale hodnocení sem si šetřil až na ted, abych byl objektivní tak výpravou kdesi ve Španělské poušti je to šílená mrdka a pro mě jako geografa dost nervující, vždyť Ardény jsou zalesněná vysočina podobná té naší.Na druhou stranu herecky je to hodně dobrý (hlavně Savalas) tak zůstanu na průměru.

Femmes de Sade (1976)

Na to že to má v názvu de Sade tak sem čekal větší prasárnu ale na rok vzniku to není špatný.

Na život a na smrt (1981)

Charles Bronson vs. Lee Marvin a halda mrtvých buranů, co víc si přát? Jo a AngelAngie bych za ten koment pověsil za klit do průvanu.

Cleveland show (2009) (seriál)

Prvně sem chtěl dát 3 hvězdy, pak 4 a nakonec lupnu 5, protože jak sem se časem dostal do těch negrovtípků tak je to srovnatelná prdel s Family Guy. Cleveland junior je dokonalej loser a malej Rallo jede snad ještě větší bomby než Stewie a vždyt je tam i medvěd nebo barman mluvenej Davidem Lynchem !

Kumpáni smrti (1961)

Peckinpah je cítit ale ještě to není ono.