The Big Stampede (1932)

Banda zmrdů co krade stáda dobytka a proti nim mladej správňáckej šerif John Wayne kterej jim v tom musí zabránit.

Big Screen (2010) (pořad)

Někdy zajímavé a někdy méně, záleží na tom co nebo kdo se zrovna řeší.

Hollywood Collection, The (1991) (seriál)

Zajímavý dokumenty o top hercích Hollywoodu. Pro mě byli nejlepší díly s Burtem Lancasterem a Stevem McQueenem ale i celkově je to hodně kvalitní.

Útěk do Mexika (1994)

Zbytecnej film, prcat vsechny ty Baldwiny... ale tak furt lepsi cumet na blby remake jednoho z nejlepsich filmu co kdy byl natocenej nez na naky telehovnely.

To Hell and Back (1955)

Skutečný příběh Audie Murphyho z druhé světové války, který ve filmu hraje sám sebe. Musel to být fakt borec když je to nejvíc vyznamenanej voják v historii americké armády.

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad) odpad!

Moje prvni sledovani oscaru dopadlo tak ze sem usnul u druhe reklamy... Ted ze sestrihu usuzuju ze je to nudna mrdka plna trapnych picusu, navic nesnasim takovy vytepleny show a vlastne ani novy filmy nesleduju. S vysledkama taky nespokojenost protoze sem ve vsem fandil Coenum kteri dostali na prdel, takze ja rikam nachcat !

Joe Kidd (1972)

blbost v obsahu: nemuze jit o obdobi americko-mexicke valky (1846-48) kdyz se ve filmu pouziva pistole mauser ktera byla vynalezena az v roce 1896.