• Romantický
  • Pohádka

L. H. (2013) (studentský film)

Chválím! Na studentský film překvapivě vyspělé. A ta kamera...z pohledu kamery pro mě jeden z nejlépe natočených českých filmů posledních deseti let.

Enter Nowhere (2011)

Hrubě nevyužitý potenciál scénáře potencionálně zajímavého filmu, u kterého se vám bude chtít spát.

Revival (2013)

Nebyla náhodou hlavní dějová linie vykradena z Polski film?

Zločin (2011) (seriál)

Třetí série hodně ztrácí na kvalitách oproti první a druhé, pasáže z vězení příliš dlouhé, rozvláčné, napětí také veškeré žádné, první série pět hvězdiček, druhá dvě a půl.

Žádost o ruku (2012)

Příjemný romantický filmík, jediné, co mi v té harmonii vadilo bylo obsazení mně osobně velice nesympatické herečky do hlavní role.

Aparecidos (2007)

Film spise na odpoledne nez vecer,kdy ocekavate,ze u hororu se budete bat,pribeh i pres originalni namet nejak postrada napeti - chyba ve zpracovani filmu.Mam spanelske pociny rada,ale tohle me nezaujalo.

Cesta do lesa (2012)

3 a půl hvězdičky. Na můj vkus až příliš mnoho zaměřeno na lov a příběhu a vykreslení vztahů mezi postavami už nezbylo moc prostoru. Jinak milý přírodní film.

Vražedné šifry (2012) (seriál)

Výborná atmosféra, jen mi tam vadily mezery a nelogičnosti v příběhu. Hodně podstatných věcí bylo vynecháno, aby se děj vešel do tří dílů.

Vyměřený čas (2011)

1 hvězdička za nápad a 1 za amandu, jinak opravdu mnoho humbuku pro nic.

Ruby Sparks (2012)

Chtěla jsem dát hvězdičky 3, protože hrdina mi přišel krajně nesympatický a celé se to nějak táhlo. Ale kvůli posledním 5 minutám dávám 4.