Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)

Je škoda, že toto anime pro mě skončilo :( Hezký konec. Dávám za 5* . Opravdu nejlepší anime. ;) Jinak asi nejvtipnější anime :) Sokka a naštvanej Zuko to tam dost drsné drželi.. Dokonce jsem se i smál . Aang: Sorry, Sifu Hotman. ; Zuko: And stop calling me that!

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

Dávám tři hvězdy. Jednu strhávám za celkový pohled na film oproti knížce, a 2. za Katczu :/

Bastardi (2010)

Strašně dlouho trvalo než se to rozjelo. A pak strašně rychle nastal konec

Zkažená mládež (2007)

Je to hnus.. nikdy jsem neměl takový pocit ať už jsem se díval na film jakýkoliv. ;)

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Klasický případ velmi dobře provedeného horroru.. Dávám za 5 * . Počkat? Ona je to telenovela?! Romatika a drama?! Né moment.. já se pochcal strachy..

Malá Miss Sunshine (2006)

Všichni mi řikali: Podívej se na to, je to bezva film . Že já je blbec poslechnul! :-/ Myslel jsem, že se pobliju. Dávám * za tu scénku s poldou..

Doblba! (2005)

Film jak má být. Film plný černého a neotřelého humoru.

Frozen (2010)

Hrají: .... Joe Lynch ? Nejmenuje se tak náááhodou jedna postava? :-D Jinak.. co dodat? Mně to přišlo docela zajímavý, ikdyž jsou ti lidi fakt dost blbý. Jak už se zde zmiňovala, ani jeden nemá mobil a nikomu o svém výletu neřekli, aneb: Chytrému napověz, hloupého trkni..

Strážci - Watchmen (2009)

Žádná z postav kromě Rorschacha a Komedianta moc sympatická.. a přesto mi přišel film velmi zajímavý, ale Rorschach měl být podle mého neodhalený. Soundtrack k tomuto filmu mi přišel taktéž velmi sympatický.