• Fantasy

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

U mě obrovský propadák, ikdyž jsem i něco takového čekal. Veškeré vtípky - dají-li se tak nazvat jsou dělané "na sílu" takže jsem vždy chvíli přemýšlel jesli se alespoň lehce pousmát nebo jen tupě zírat, ve většině případů to byla varianta 2. Po 40ti minutách jsem byl zralý na odchod. Takže mé hodnocení Silných 30%

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Mé pocity z filmu jsou spíš takové nemastné neslané. Vrchol téhle série byl ve 2. díle, ikdyž i tento 3. díl měl něco do sebe, pár scének bylo úsměvných jiné zase byly totální propadák ... celkově bych však hodnotil 70ti %

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Nebýt skvělých a poutavých efektů hodnotil bych snímek tak na 55%, s efekty se to dostalo na pěkných 75%. Příběh jako takový se mi líbíl ikdyž ani ten se neobejde bez kritiky, ovšem hlavní výtku mám k celkové stopáži, film by s ledovým klidem mohl mít 60 - 65 minut, místy to bylo zbytečně zlouhavé a nic neříkající zírání na plátno.

Pařba v Bangkoku (2011)

Div, že jsem u toho neusnul, ovšem musím uznat, že tenhle snímek byl jen o 1% lepší než film vysílaný ve žlutých autobusech ...

Lokal TV (2011) (seriál)

Asi jsem "jednoduchý" divák, ale seriál jako takový se mi líbí, nebál bych se jej dokonce přirovnat k českému Pytlíkovu

Simpsonovi (1989) (seriál)

Se Simpsny od dětství až po dospělost ... prostě neuvěřitelně chytlavé !