• Fantasy

The Grand Tour (2016) (pořad)

Hodnotit TGT po prvním díle se zdá trošku přehnané, ale co už. Za mě mi moderátorské trio sedí mnohem víc než 6 nebo kolik jich vlastně je u TG. Možná to to bude i tím, že jsem na tyhle "blázny" zvyklý z předešlých let a tak nějak jsem si na ten humor zvykl. Jinak musím pochválit ono cestování, kdy budou pokaždé vysílat z jiných měst a koutů světa. Naopak zklamaní je pro mě testovací trať, která se mi zdá tak nějak krátká. Nicméně celý koncept chválím.

Kosmo (2016) (seriál)

První díl jsem ze zvědavosti dokoukal a u dalších dvou s klidem usnul i po silné kávě. Další díly už jsem raději nepouštěl ... ikdyž jsem přesvědčený, že miniseríál si určitě své fandy najde

Špión (2015)

Ikdyž jsem byl několika lidmi ze svého okolí odrazován od shlédnutí, tak jsem i přesto zasedl k TV a film si pustil ... Bohužel už po půlhodině jsem začal špekulovat co budu dalších 90 minut dělat. Nakonec mi těch 120 minut celého filmu nějak uteklo, ale, že by to byl nějaký extra zážitek se opravdu říct nedá. Totální propadák to taktéž nebyl, protože na světě existují větší hovadiny než je tato ... Ikdyž jsem místy pozoroval vše jen ne TV a děj, tak dávám 35% za snahu

Odvážné palce (2009) (pořad) odpad!

Nedal jsem ani 5 minut, pro mě absolutně nezáživné tlachání o názoru na nějaký film. Raději shlédnu x trailerů k nějakému filmu, než poslouchat něčí názor, který může být absolutně odlišný od toho mého a navíc mi může můj vybraný film naprosto znechutit. Za mě tedy další zbytečný pořad, který si ale své pravidelné pravidelné diváky najde, přičemž právě u tohoto pořadu si můžou vychutnat odpolední kávu ...

Zmizelá (2014)

Téměř dokonalý film, který ukazuje Ameriku, tak jak ji asi všichni známe. Po dlouhé době film, který zase můžu doporučit dál! Za mě 90%

Power (2014) (seriál)

Perfektní seriál, nikdy jsem na tenhle styl nebyl, ale tenhle seriál mě neuvěřitelně cyhtil ... mám za sebou 5 dílů a už teď se nemůžu dočkat dalšího

Ulovit miliardáře (2009)

Nebylo to nejhorší. Takový "lehký" nástin ve fungování TV a společnosti u nás ... Ovšem nejhorší výkon v celém filmu podala Kateřina Sedláková, pokaždé, když s ní začla nějaká scéna, tak jsem se dal na modlení aby během pár tisícin byl opět střih a byla scéna s někým jiným. I ten malý "cigoš" dokázal líp mluvit, o hereckém výkonu se ani nezmiňuju.

Zkažená mládež (2007)

Jeden z mála filmů, u kterého mi ke konci bušilo srdce jak o život a bily se ve mě emoce. U mě 4/5ti, být střed filmu a lehce i začátek v trochu lepším sledu dám i 6/5. Byť se mi tenhle snímek fakt líbil, tak už bych se na něj znovu jen tak z nudy nepodíval ..., bezprostředně po shlédnutí ale nedokážu říct důvod proč ...

Mládeži nepřístupno (2013)

Jak je tenhle film ujetý, tak tak je dobrý. Dostala mě hned první scénka, při které jsem šel do kolen. Při závěrečných titulkách jsem "kulik oči", kolik známých tváří si zahrálo v tomhle filmu. Rozhodně to stojí za podívání!