Adjustment (2006)

Animované scény byly moc pěkné. Slabý příběh mi spíš překážel.

Mléčné zuby (2007)

Opravdu hodně amatérské. Ale mělo to něco do sebe.

Šedá kůra (2006)

Některé momenty byly zajímavé, ale ač nechci, tak musím srovnat s Obrazy starého světa a výsledek je jasný. Někdo poctivě mapuje život a umí to podat, druhý si slepě dělá legraci z toho čemu, zdá se, nerozumí.

Vůně čaje (2006)

Byl by to dobrý nápad i film, kdyby... Hudba výborná, ale dost často byla tempem trošku jinak než pohyb kuličky. A tenhle, i když často velmi jemný detail mi děsně vadil... Když už kravinka, tak by alespoň měla být perfektně provedená.

Oblomovova kočka (2006)

Velká škoda, že to neskončilo tak, jak to vypadalo, že to skončí. Lepší 3*.

2D or Not 2D - Zkrácená verze (2003)

Alespoň nějaký náznak pointy. Dá se to přirovnat k hodně špatnému dílu nějakého českého klasického večerníčku.

Silnice (2007)

Tohle je fakt už tisíckrát ohraná písnička. Absolutně žádné překvapení. Žádná emoce se nedostavila.

Miláček (2004)

Fakt slabé. Ani vtipné, ani vypointované.

Ciao Bella (2007)

Teenagerská komedie, která tentokrát, podle mého, přesně dokázala pochopit a ve filmu prodat opravdové city, myšlenky a prožívání některých momentů v životě současných mladistvých. Pro mě jeden z nejlepších filmů tohoto žánru vůbec - i když není úplně vážný, je výstižný. Fakt výborná zábava se spoustou pochopení (hlavně mezilidských vztahů). Severské filmy mě čím dál více překvapují...