Triple 9 (2016)

obstojné krimi, ale na ten herecký dream team je to slabé... čekal jsem něco jiného. z žadného herce není vymačknut potenciál.. Snarede: jestli tohle přirovnáváš k masterpeice jakým je film Street Kings, tak nepozanš rozdíl mezi klasou a podprůměrem.

Já, pomsta (2016)

film sem zkoul ze sympatie k Travoltovi a chris Meloni - u něj stačila jedna epizoda ve Scrubs a bylo jasne že jde o vtipneho chlapíka. v tomhle skoro nekoukatelnem bečku tvoří oba chemicky pohodovou dvojičku. scena s odhalením tetování na zadech a vicemeně střílečka ve strip klubu je jediné, co film nabídne flegmatickemu fandovi. je to hloupe, klišovité a travolta prostě nepůsobí jako rvač nebo dokonce ex military postava. prostě ne.

Čarodějnice (2015)

věřím že zdejší spíš flegmatičtí diváci, kterým se prostě líbí všechno od a do z, hodnotí tento film jako užasný horor s atmosférou, ale pro mě ultimátní zklamání. nevyužito zhola nic. žádný strach z toho filmu nejde. je to spíš rodinné drama z exilu, kde největší průser je ztráta malého kojence. lekačky nula, napětí 0,5/10. eggerse neznám ale ted vím že ani znát nechci. jedna * za bezchybný výkon maldé holky, která svým herectvím v jednom filmu strčí do kapsy celou sestavu idiotů z ulice,ordinace a všech primáckých seriálů dohromady.

Gangster Ka: Afričan (2015)

jsem rád že je v česku zase konečně dobrý režisér, který používá ty správne prvky k zatraktivnění své story.. scenař taky ok, prlběh svižný, ani thriller ani napínak, ale poctivá bavící krimi... fakt super dvoujdíl a na české poměry golden product

Pád Londýna (2016)

Proboha Babaku, co jsi to udělal.. ten film je zbytečný, hloupý, nudný. akční sekvence tvroří z 98% chaoticka střelba dvou týmů skrz auta apod... tento film nemá žádné finále.. nemá žadneho antagonistu, není tam žádná scena, kterou byste si pamatovali aspon 20 sekund. Babak okopíroval strukturu z jedničky a přesto se mu povedlo udělat o čtyři vagony horší film. Butler nic brutalnějšího než v jedničce nepředvedl, dokonce byly jeho akce nudnější (ne jeho vinou), minimum pěstních soubojů. kdepsak, tohle je zatím nejhorší sequel tohoto roku (protože mě nic jineho,co jsem viděl, nenapadlo.) Jednička byla skvělá, měla co nabídnout. Tohle je mizerie jak na scenaři, tak na platně.. o ničem pokračování a to jsem se kurevsky těšil..Závěrečný okamžik samozřejmě nabádá na třetí díl.. Mám takový dojem, že se z toho stane klasická serie o dalších pěti dílech, s bečkovým obsazením a céčkovým příběhem... jediná hvězda alespon za "Fuck Me ?! , Fuck You !!"

Poldův švagr (2016) odpad!

ne že bych ten film viděl v celku (protrpěno častým přeskakováním), ale když už je film zbytečnější než jeho předchůce a ještě horší, tak potom nic pro mě.. Ice Cube by se měl v každem filmu přestat tvařit, že ho sere celý svět a dat si jointa se Snoopem nebo Dreem.. hart je parodie sama na sebe. je lepším stand up komikem než hercem..

Miliardy (2016) (seriál)

Jednoznačných 5 . Ve stejném dni jsem si pustil piloty Quantica a Bilions a rozdíl je kurevský... Bilions rozhodně vyplní me čekání na Spaceyho :)

Quantico (2015) (seriál)

Quantico je obrovské zklamaní.. stupidní obsazení nepřesvědčivých teen herců, kteří mají být budoucí agenti. Indka je marná, hlavní devizou jsou její nárazníky a fakt, že se jedná o "nečistou" američanku, je pouhou lacinou záminkou scenaristů "jo pojdme z diváků udělat zmatené lidičky, kteří nebudou vědět , komu věřit.." její herectví a herectví té bloncky je ultimátně slabé.. Po prvním díle, kdy byl vyhozen první rekrut ... proč hrála tak staršně dojemně smutná hudba , když absolutně žádný divák si nemohl vytvořit sympatie ke kterékoliv postavě. nevím, zda druhému dílu dát šanci, ale pokud je hlavní postava mizerná, špatně hrající (brekot ke konci mě važně dostal...), jsou šance mizivé... kdyby quantico režírovala K.Bigelow , bylo by to jiné kafe

Kobry a užovky (2015)

Zbytečně až moc velká náklonnost k americkému stylu a umělé přidávání vulgarit za každé slovo sráží kvalitu tohodle filmu. Hádkovi zahráli velmi dobře, réžie ok, ale příběh jako takový... o čem je ? o ničem. sled situací, který se po 10-15 minutách stále opakuje...bracha kladas, bracha fetka, shady podnikatel, pruser, řešení pruseru, nový pruser...nic objevného a fakt, že tento film získal cenu diváků, svědčí o tom, že česká scenaristická škola šla do hlubokých sraček od dob pelíšků, mistrů, návratu idiota a podobných filmů. název a plakát (cena nejlepšího plakátu 2015) rozhodně nekoresponduje s filmem, protože obě hlavní postavy připomínají užovky, kdežto kobra nikde.

Sázka na nejistotu (2015)

Trochu opak od Margin Call a Vlka z WS - pro mě osobně se tady oderávají nejlepší herecké výkony z tohoto trojlístu filmů, ale příběh (který je rozhodně dynamicky a efektně přednesen) není až tak zakoulechytající jako právě ostatní dva - ale to je pouze můj subjektivní dojem.. Bale i Carrell fantastičtí, Gosling enormně pravdivý (...except Winnie...who gives a fuck ?...). Je pravda že pro finanční neandrtálce jsou tyto filmy těžší pochopit hned napoprvé, já osobně jsem knížku nečetl, některým věcem z filmu jsem neporozumněl ani napodruhé ale až tak komplexní to není (spíš na tyto věci já nejsem švihák). tento film je super protože nabízí jiný styl, pohled a dynamiku než MC a VzWS a je vidět že Adam McKay do toho dal vše, ikdyž nema žadnou režiserskou karieru, každý pochopí, že se zřejmě jedná o jeho oblíbenou látku. Rozhdoně bych se však ve filmu obešel od puclatého selátka Seleny. now fuck off