Snowden (2016)

film vyrazným způsobem sráží debilní obsazení debilní "herečky" z ještě debilnější insurgent trilogie. Výkon Josepha parádní, na hlasovém herectví opravdu zapracoval. Film však nenabídne nijak zajímavou režii ani dynamiku v porovnání s tím , co už známe z dokumentů apod. Není to tak bombastický film jaký jsem čekal, že obrovitánský kritik USA Stone předvede.. btw Zachary Quinto zasluhuje oopravdový obdiv v tom, že je mu jedno zda je na palce hodinu nebo 4 minuty - vždy ukáže skvělý výkon.. ten herec zasluhuje nějakou pořádnou dramatickou roli.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

ale jo, skvělý film, typická Eastwoodovka. Starnoucí Hanks představil celkem dost silný emotivní (vnitřně) výkon.. Eastwood opět staví do popředí člověka a vše kolem něho a naopak ukazuje prostředníček systému, technologiím (trenažer/simulace) a byrokracii..

Sebevražedný oddíl (2016)

děsný průser ... o čem vlastně je celý děj ? DC se posralo zase o hajzl níž a jediné co je může zachranit je Affleck a jeho solo batman..

Zhasni a zemřeš (2016)

díky za Sandberga.. tento talentovaný švedský boreček ukazuje jak se správný horor dělá.. není divu že James Wan si ho bere pod svá křídla a jsem staršně rád že Annabelle dostal na starost on.. Sequel bude snad plnohodnotný horor a ne jako ta předchozí směšná sračka. Davide, věřím ti ! každopádně lights out příjemné překvapení, skvělé a originální lekačky, hustá atmosféra, parádní film. Nemam rad slovo filmová jednohubka, ale tady to není myšleno nijak degradujícně, ovšem film je dost straightforward, takže nuda ani hluchá místa nehrozí. Parádní horor.

Star Trek: Do neznáma (2016)

pro neutrálního fandu je nejvtipnější zřejmě Karl Urban + Zachary Quinto.. Idris Elba v tom filmu vubec nemusel být, Sofia Boutella jako badass, nijak over the top, nijak klišovitá postava naprosto skvělá... žeru ji :) ale příběh je takový zase spíš dobrodružný, klišovitý, lidské hodnoty, bla bla.. Beastie Boys scena ok ... 65/100 . nic co bych musel vidět znova... nejsem ani fanda star wars ale force awakens je ultimátní zabava pro všechny a neotřelá ikdyž tež klišovitá a s hloupostma, ale pořad větší zábava než star trek, imho.

Tajný život mazlíčků (2016)

je to dost v pohodě, i fanda trošku více kreativnějšího vtipu se zde pobaví., Kevin Hart, ač nejsem jeho extra fanoušek, neposloucham jeho stand up projekty, je tady 100/100..

Angry Birds ve filmu (2016) odpad!

neuvěřitelně nudná a nekompetentní záležitost... kdo tvrdí, že se v tomhle animáku něco děje aspon do příjezdu prasátek, tak má neuvěřitelně flegmatický a povolný vztah k filmům :))

Podfukáři 2 (2016)

strašně mě sere jak mluví k divákům, jak přešlapujou... připomíná mi to boy bands z 90s ... Lizzy Caplan fajn.. ostatní jenom dementní digitalní orgie bez jakehokoliv smyslu pro realitu - viz tak absurdní debilita ve vyzkumném centru s kartou a jejím schováváním ... to se samozřejmě líbí jen 16letým.. finále kopírka z finále A-Team ... takže celý film abych to shrnul otravná ale místy vtipná zaležitost s věčně otravným Eisenbergem, který má perfektní sklon točit jen absilutně nesympatické a emptatické postavy ..

V zajetí démonů 2 (2016)

Kdo dává pod 4*, nerozumí hororům a kvalitě v tomto žánru ...

Café society (2016)

tolik problémů kvůli takovým zrudam jako Blake Lively či Kristen Stewart ... LOL