Dr. House (2004) (seriál)

Seriál jsem si oblíbíl nejen kvůli vynikajícímu Hughovi Lauriemu a jeho hláškám. Je to zajímavé, ale neomrzel se mi ani po sedmi sériích. Většina seriálů jde po dvou, třech sériích těžce do kopru, ale House mi přijdě pořád zajímavý. Trpí jistými neduhy, případy probíhají stále stejně, ať už je nešťastníkovi cokoli, ale co už. Opravdu jeden z mála, na který se dívám dodnes.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po britsku předělané Heroes. A to nejlepším možným způsobem. Ultravtipné, svižné, postavy vynikajicí. A ty schopnosti! Hlavní postavy mají ještě takové klasické, ale co tam občas mají vedlejší postavy - vidět svět jako počítačovou hru, nebo ovládat mlíko? Jako cože? Klasika.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Tak jsem si dle uvedených rad přizval ke sledování této debility další lidi. Výsledek byl, že jsme po sobě nevěřícně koukali a kroutili hlavami. A opravdu nikdo se nesmál.

Pokrevní bratři (1999)

Solidní Tarantinovka s dirigujícím Dafoem. Na vrchol jí chybí ještě trocha humoru a odfláknutý konec.

Píseň lásky samotářky (2004)

Travolta a Scarlett? To nemůže dopadnout špatně. Volně plynoucí film, se sice předvídatelným koncem, ale co už, u tohoto žánru bych nic jiného nečekal.

Výměna (2008)

Další z řady výborných filmů Clinta posledních let. Akorát od Angeliny jsem čekal v konečně trochu vážné roli ještě víc, takhle se s ní klepe místečko v mojí oblíbené desítce, což jí teda určitě strašně štve :-)

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Realita ale dokáže být krutá!

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Tak na tohle nemám písmenka na klávesnici.

Sám doma 3 (1997) odpad!

Jo, takže.... teda vlasně NE.