Chrám zatracených (2009) (TV film)

Rád bych napsal, že se jedná o solidní TV fantasy béčko, ale ono je to spíše špatné TV fantasy déčko.

Dallas (1978) (seriál)

Průkopník v nekonečných seriálech v česku. Vlastně na rozdíl od následovníků má i celkem pohodový počet epizod, místy i děj a scénář (alespoň nějaký, když už ne dobrý). Nezapomenutelná znělka. Beru Dallas jako klasiku žánru, a odnáší si nejvyšší hodnocení, které jsem kdy takovému seriálu dal.

Thor (2011)

Nevadil mi ani dabing, ani 3D. Jednoduše proto, že jsem byl na 2D verzi v originálním znění. A s popkornem v ruce jsem se při ní velmi dobře bavil. Docela se těším, jak všichni budou fungovat dohromady v Avengers. Když nad tím tak přemýšlím, to by mohl být taky pořádnej průšvih. No, uvidíme.

Sledování (1998)

Skvělý Nolan. Hned od počátku. A tím nemylím počátek jako Počátek, ale počátek jako počátek.

Zdrojový kód (2011)

Dá se skousnout hodně věcí, ale tak naprosto nelogický a nereálný a nevysvětlený a na velmi nejistých základech položený závěr, to se skousnout nedá.

Gulp (2001)

Krutomazecká jízda za záchranou rybky.

Věříme v Boha (2000)

Poměrně originální a vtipné. Na druhou stranu předvídatelná pointa. Přesto výborná prvotinka.

Chad Vader (2006) (seriál)

Jako fanoušek SW shledávám seriál vtipným, nicméně existuje určitě několik lepších web-seriálů.