Strážci - Watchmen (2009)

Nechápu,že mě někdo dokázal zabavit 215 minut v kuse.........a ta hudba,některý starý kusy co ve filmu zahrajou....krása.

Mie men can an: Nie sha (1993)

Rozhodně zajímavý druh filmů,ale pokud je film založen na sexu a násilí(protože "humor" a děj to opravdu být nemůžou),tak bych ho očekával ve větší a tvrdší míře než jsem dostal.Geniálními by se tyhle filmy staly,kdyby se točili v Evropě.....suchý humor z Anglie,brutalita a nechutnosti z Holandska(Lidská stonožka) a o sexuální zvrhlosti se postarají Němci s vypůjčením maďarských pornohereček..........kasovní trhák roku.

Lidská stonožka (2009)

V době kdy jeden film kopíruje druhý,je tohle určitě světlá vyjímka.Chirurg v podání Dietera Lasera je jeden z nejlepších záporáků jaké jsem kdy viděl.Já se nejvíc bavil do doby než je spojil,pak to už začalo lehce pokulhávat.Nicméně věřím,že dvojka bude aspirovat na plný počet hvězd))))))..........A škoda,že se film neodehrává v Rakousku,tam jsou obdobné věci na denním pořádku.

Jackass 3 (2010)

85% veškeré filmové produkce jsou hovna,ve kterých lidi melou sračky a chovají se jak idioti.......jenže na rozdíl od Jackass,ty ostatní filmy chtějí být kvalitní,duchapřítomné,zábavné,nebo nedejbože něco závažného sdělující-ale ve většině případů je výsledek stejný,jako když Steve-O zvrací na kameramana.

Ip Man (2008)

Kdyby bylo víc akce a míň "příběhu" určitě by to bylo na víc hvězdiček.Jenže ty rozhovory a děj mají kvalitu čínské polívky z Kauflandu.

Jana Eyrová (2011)

Hvězdička za pěknou krajinu.Šel jsem na to kvůli přítelkyni.......olmouvám se,ale tento typ filmů opravdu nikdy nepochopím.

Terror Firmer (1999)

Pár geniálních scén obalených do hromady zvratků,krve a hoven(a to mám tyto věci většinou rád)...ostatně jako každý jiný film od Tromy.

Idioti (1998)

Dodíval jsem se jenom proto,že od filmů zásadně neodcházím a taky proto,že jsem doufal v nějakou hlubší myšlenku na konci,která by filmu aspoň trochu přidala..........bohužel se tak nestalo.2 hodiny se dívat na lidi co si hrajou na dementy je vážně divný.

Ex Drummer (2007)

Velice netradiční film)))))))