Terminál (2004)

Myslel jsem,že jsem se na to jednou podíval a podruhé už to nebude zapotřebí-jenže při delší cestě autobusem to pouštěli a já zjistil,že se opět bavím a že to klidně zkouknu někdy i potřetí.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Je pěkný dívat se na postaršího Indyho,kterého už bolí záda,kolena a všechno(zato hlášky má pořád jak za mlada)-má to takový nádech melancholie a sentimentu,ale chvilkama to Spielberg uz přeháni.3 a půl kdyby to šlo

A kapela hrála dál (1993) (TV film)

Na tenhle film jsem narazil jednou o víkendu asi v 10 ráno na Nově.Vůbec jsem netušil o co jde a název filmu mi v tom už vůbec nepomohl.Nakonce jsem byl naprosto u vytržení na jaký skvělý film jsem narazil a dozvíte se zde informace o počátku a vzniku této choroby...ne jako v mnohých jiných filmech,kde už pouze sledujete osudy jednoho určitého člověka trpícího AIDS.

Zlaté oko (1995)

Má oblíbená Bondovka,pro mě je Brosnan stejně kvalitní Bond jako Connery.Skvělý herci,akce,příběh...

Fotbal za mřížemi (2001)

Vinnie Jones dokazuje ze umí hrát....a nejen fotbal.Britové prostě umí.

Spawn (1997)

Jedna z nejlepších komixových adaptací.....kam se na ni hrabe Spiderman,Fantastic 4 atd.

Byl jednou jeden polda (1995)

Já se tomu v té době smál a bavil jsem se......bylo mi 10.......teď si radši nechci kazit vzpomínky.

Česká RAPublika (2008)

Za tu část,která se odehrává v Karviné by si film zasloužil těch hvězdiček i 100.

Intimní zpověď (2008) (pořad)

Díval jsem se převážně na ty osoby,které mi mírně řečeno leží v žaludku....a musím uznat,že někteří mile překvapili.Každopádně dobrý nápad.....

Snowboarďáci (2004)

Na české komedie posledních 10 let naprostý nadprůměr.