Den nezávislosti (1996)

Ja hledím na to rozporuplný hodnocení,podle mě jedeno z nejlepších "scifi",perfektní Smith a Goldblum a-o vtipný hlášky taky není.Nesnáším americkej patos a happy endy,ale tady mi ani jedno z toho vůbec nevadí.Skvělá zábava.

Babel (2006)

Už dlouho se mi nestalo,že bych od půlky filmu sledoval časomíru a modlil se ať už to skončí.Rozhodně bych nečekal,že tahle situace nastane zrovna při filmu A.G. Inarrita.50 procent z filmu tvoří brnkání(prý skvělá hudba) do které se přehrávají rádoby srdceryvné scény.Všechno to co mělo Amores Perros tady chybí.....a navíc je to nataženo na ubíjejících 143 minut.Pro mě snad jedno z největších filmových zklamání.

Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury (1998)

Když jsem si o tom videu četl v roce 2000-bylo mi 13 a byl to pro mě nedosažitelný sen(žádný torrenty,žádný on line filmy).....když jsem o 2 roky později konečně toto dílo uzřel-byl to pro mě určitě jeden z nejsilnějších "filmových" zážitků toho roku)))))

Antikrist (2009)

Ještě po žádným filmu jsem neměl takový pocit....V půlce jsem to chtěl vypnout v domění že to moje nervy nemůžou vydržet.....Nechápu jak pouhý FILM,může způsobit něco takovýho....Jsem absolutně mimo....gratuluju pane režisére-tohle se ještě nikomu nepovedlo

V Bruggách (2008)

Britský film,britský přízvuk....+nádherný Bruggy-já víc nepotřebuju.

Bombakšeft (2002)

Dělalo mi problém dodívat se do konce....pár vtípků tohle fakt nezachrání.

Yes Man (2008)

Já se bavil,po tomhle filmu musíte uznat,že o trochu víc té spontánosti by opravdu nebylo na škodu.

Po přečtení spalte (2008)

Perfektní obsazení i herecké výkony,ale nějak tady bratrům nefunguje příběh.Pro mě,co se do příběhu týče,zatím nejslabší Coenovicovina.

Šňup (2002)

Fuuu,pár zábavných scén,ale jinak podivnej slepenec bez příběhu a konce.

Kancl (2001) (seriál)

Geniální-jako cokoli jiného pocházející z VB.