Akta X (1993) (seriál)

Bylo by to na 5,jenže celkový dojem si zkazili posledními pár sériemi....kdyby to zvládli ukončit dřív-bylo by to jen ku prospěchu věci.

Kostka 0 (2004)

Rozhodně lepší než dvojka,budete se bavit,pokud vám nevadí,že Kostka 0 je vlastně jenom trošku pozměněná jednička,ale taky co byste chtěli vymyslet na bandě lidí zavřených v Kostce.

Kostka (1997)

S takovým rozpočtem natočit takovýhle film je opravdu umění.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Obrovské zklamání...tady uškodilo to,že měli dostatek peněz a chybí tu ta krásná syrovost jedničky.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

No vzheldem k tomu,že film má už nějaký ten pátek,tak si myslím,,že nechutnosti v něm byli už mnohokrát překonány(hlavně proto,že technika je někde jinde a zvěrstva jdou dnes natočit mnohem realističtěji).Pokud vám jde o to nechat se šokovat tak za 4,ale pokud hledáte nějaký hlubší význam má ho tento film asi tolik jako Gibsonovo Umučení Krista.

Policajtem proti své vůli (2005)

Téhle dvojce to funguje...a je jedno,že obdobný příběh jsem viděl už minimálně desetkrát.

Umučení Krista (2004)

5 hvězd pokud to Mel myslel jako grind corovou úchylárnu (ty ale netrvají 2hodiny)-odpad! jestli v tomhle měl být nějakej hlubší význam.Každopádně když se budu chtít podívat na roztrhanou kůži a bestiality všeho druhu,radši si dám nějakej béčkovej horor,tam má totiž mučení "rozumnej" důvod,ne jak tady-trpění za naše hříchy.

Statečné srdce (1995)

Mám pocit,že na konci jsem brečel.Tady to vypadalo,že genius Mel bude mít úspěch i na režisérské židli.....bohužel za pár let mu hráblo.

Závrať naruby (1977)

Začátek byl naprosto skvělý...chvíli jsem věřil,že by to mohlo i vydržet....pro mě dosti nevyrovnaný film kdy chvilky smíchu střídá opravdová nuda.

Moulin Rouge (2001)

Nicole moc nemusím,ale tady jí to opravdu jde,Ewan McGregor exceluje a písnička Your song od Eltona Johna je tu lepší než originál.