Černej Dynamit (2009)

Tolik filmů se mi vybavilo když jsem tohle sledoval,tolik klišé,tolik všeho.......tak nesmyslně chaotický a přitom absolutně fungující.Nikdy bych nevěřil,že to napíšu.....ale tohle byl herecký koncert M.J. Whita)))))

Grotesque (2009)

Zvrácenost tohohle filmu podtrhuje fakt,že mučitele hraje muž,kterého si budete pamatovat jako generála z Takešiho hradu)))))))

Hranice smrti (2007) odpad!

30kilová těhotná holka vyhubí famíli psychopatických fašounů....cože?Tohle byla hrozná slátanina.Žádný znásilnění,nechutných scén pomálu......a to jak se z toho všeho dostala.......proč se někdo snaží u filmů,které jsou jen pro okrajové a do jisté míry zvrhlé publikum dělat happy end.Já hlavní hrdince prostě nepřeju ať to přežije,nemůže přežít,je sama proti osmi ozbrojeným psychopatům......tak nasranej jak po tomhle filmu jsem už dlouho nebyl.

Pearl Harbor (2001) odpad!

Od Američanů pro Američany........brrrrr,hrůzný zážitek.

No moriré sola (2008)

Čekal jsem pravda trochu víc.Spíš než hluboký zážitek z příběhu,mě bavilo to jak jsou některé scény pomalu vykreslovány a to,že pocit napětí se dá vyvolat i bez k tomu určené hudby.

Čelisti 3 (1983)

Z filmu mi zůstala jen vzpomínka na snad nejhorší efekty,které jsem kdy viděl u filmu,který měl asi nějaké ambice.

Pýcha a předsudek (2005)

Pokud chce přítelkyně romantiku a ty opravdu dobré už máte za sebou (Věčný svit neposkvrněné mysli, Moment to remember, P.S. Miluji tě) pak šáhněte po tomhle......jednou se to dá v pohodě zvládnout a to je u těchto snímků to hlavní.

Libertin (2004)

Téměř dvě hodiny sledovat Johnnyho Depa jak je nalitej........to stojí aspoň za tři hvězdy.Ten zbytek kolem je jenom zbytečná kulisa.

Mučedníci (2008)

Tak takhle jsem se po filmu cítil jenom jednou v životě...a to po Antikristovi.Pokud pod film napíše komentář uživatel Flipnic,tak už stejně nemá cenu nic víc rozepisovat.Takže snad jen poznámka ke konci: Celá víra je tak zvrácená,že bych se vůbec nedivil,kdyby tohle byla opravdu jediná cesta do nebe......po zhlédnutí pochopíte)))A pokud ne,tak jste jen ovce co si myslí,že život má opravdu nějaký hlubší smysl.