• Thriller

The F Word (2013)

prijemny obycejny film na 3 hvezdy, ctvrta je za to, ze bohuzel casto jsem mel podobny osud ve smyslu chemie mezi lidmi, kdy je to vic nez slozite... clovek k tomu prijde jako slepy k houslim. Casto jsem si rikal, kua, uz zase in the middle of something? Radcliffe nekoukatelny teda... ma divny xicht... nemel jsem koukat na ty fotky u filmu Horny nebo co :D :D kde ma radcliffe rohy... uz ho nikdy neuvidim jinak + je slizky, nicmene Zoe Kazan perfekt!, krasna prace a vubec casting :)

Zůstaň se mnou (2014)

Kloí je cimdal zajimavejsi, coz se neda rict o scenari

Papírová města (2015)

neco tomu chybelo a roadtrip je dost odbyty, ale namet skvely... Carevna mi tam nesedela, ikdyz je asi ve skutecnosti taky dobre kvitko... bych se radsi koukal na Stewardku Kristynu... ikdyz se mi to celkove libilo, tak z toho rejza nevyzdimal zadnou atmosku, mohla to byt trochu vic napjatejsi patracka, dost mi vadil ten divny usaty typek, divne obsazeni... hlavni hrdina a ostatni mi nevadili

Sinister 2 (2015)

cekal jsem teda vic... to uz je milionkrat lepsi ten slaby remake Poltergeista ...toto je jeden z filmu, u ktereho bych si v kine rikal: "kua mel jsem jit radsi do hospody", typicky film na tema: "co najdes pod trickem partnerky v kine", tak jsem si usetril to hledani, stejne uz davno vim, co tam najdu, a ze to bude mnohem lepsi pribeh nez tento nezajimavy film :)

Kniha života (2014)

tolik prace do tak hnusne idiotske pohadky bez ladu a skladu pro mexicke ciganata... je mi lito vsech tech modelaru a animatoru, o kterych se ani nedovite, protoze prece dulezitejsi je prece Tatum, Trejo, Saldana a spol, kteri se tam par dni pitvorili pred mikrofonem, zatimco cela 3D crew se snazila veky zhmotnit nechutne predstavy obou mexickych posahancu... videno dokonce v originale na usa hbo, s dabingem bych si vyrval usi. Adept na nehnusnejsi animovanou pohadku za poslednich 10 let. Mexicka telenovela pro decka, fuj.. Globy to dostalo samozrejme jen proto, ze je to necim jine, to fakt nestaci, pani kritici...

Sestra tvojí sestry (2011)

Jo, ok.. fakt je az moc videt, ze to napsala zena, ale budiz... jinak velky souhlas s Tomick: 'Celý to zazdila věta "I slept with your sister, because I can't be with you".'

The Cake Eaters (2007)

sakra slo z toho udelat zatracene mnohem vic s takovym nametem, boze tak plytke jsem to nezvladl, rychle to sice uteklo, ale nic se tam nestalo... nejhorsi je, ze takove filmy mam opravdu rad a mam mnohem mensi kriticke oko nez ostatni, ale i tak me to uplne neoslovilo, respektive ano, ale tak plytke jsem to necekal. Aby jste me neosocili ze jsem plivac na lehci dej, The yellow hankerchief ma ode me 5* Skoda mohl to byt perfektni film.

The Yellow Handkerchief (2008)

Opravdovy zazitek tento film, a to jsem puvodne na to koukal jen kvuli Kristen. Skvela hudba. Miluju americke nezavisle filmy.