• Hudební
  • Krátkometrážní

Pacifik (2010) (seriál)

Tohle není Bratrstvo neohrožených, ale úplně jiná válka. Drsnější, zákeřnější a beznadějnější. Seriál ji dokonale vystihuje. Za mne výborná. Nejsilnější epizody Peleliu Airfield, Peleilu Hills a Okinawa.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Přátelé jsou v mých očích ... wait for it ... překonáni. Nic podobného jsem už na obrazovce dlouho neviděl - osobité postavy, legendární hlášky a naprosto skvělé nápady. Celá kostra tohohle dílka závisí nejspíše na jediném momentu - setkání Teda se svojí budoucí ženou. Příběhem se k té situaci postupně dostáváme a vlastně .. může přijít kdykoliv. Po pěti sériích doufám, že se dočkáme ještě dalších řad a použití předtočeného "osudového okamžiku" těch dvou zůstane ještě nějakou dobu pod zámkem. Jo a ještě jedna věc: Nikdy by mne nenapadlo, že budu chtít sledovat tenhle seriál v obleku. Suit up bro's! UPDATE (21. 5. 2012): Hvězda dolů za půlku dílů (a obzvlášť debilní konec) sedmé série. Trochu se bojím, jestli nám tahle kličkovaná ještě přinese alespoň pár výrazných epizod.

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Jen velmi slabý odvar amerického originálu.

Mikulášovy patálie (2009)

Ke Goscinnyho příběhům jsem se nikdy nedostal, proto nemůžu porovnávat film s předlohou. U DVD jsem se ale skvěle bavil. Sympatičtí herci v rolích osobitých postav mne až donutili zavzpomínat jací jsme to vlastně byli v dětství nezbedníci:)

Simonova kočka (2008) (seriál)

Dokonale vystižená nevyzpytatelnost kočičích mazlíčků.

Take That: The Circus Live (2009) (koncert)

Obrovské překvapení! Naprosto perfektně nazkoušená choreografie, plný dům a propracované vokály. Osobně jsem nikdy nebyl žádným velkým příznivcem téhle kapelky - do jejich comebackové desky. Už to ani zdaleka není jen o sladkých baladách. The Circus Live je rozhodně jejich vrcholem jak kariérním, tak kvalitativním. Barlow se činí a zbylí pánové zdatně asistují - pokud chcete vidět nejlepší boyband současnosti, mrkněte na tuhle famózní podívanou.

BBC Electric Proms: Robbie Williams (2009) (koncert)

Už když jsem si vstupenky kupoval mi bylo jasné, že to bude stát za to. Robbie a jeho tým vždy dokáží připravit perfektní show a Electric Proms nebyli vyjímkou. 38 hudebníků na pódiu, smyčcové nástroje, úžasné sbory - to všechno skvěle vyladěné do nejmenších detailů. Nové písničky znějí výborně, Robbiemu se povedl comeback s velkým C ..

Příběhy slavných - To byl Jiří Sovák (2000) (epizoda)

Dobře zvládnutý dokument s vtipnými komentáři legendy samotné. Jen to obsazení historek vyprávějících kamarádů a známých bylo poněkud prořídlé ..