Začalo to jedné žhavé noci (2001)

Čo sa stane, keď stretnete krásnu vypočítavú ženskú? Čo sa stane, keď muž nepoužíva mozog, ale južnejšie partie? Ako vidia dvaja ľudia tú istú situáciu zo svojho pohľadu? A čo je schopný urobiť chlap, keď ním lomcujú sexuálne pudy? Na tieto otázky vám dá odpoveď táto veľmi, veľmi, veľmi vydarená komédia. Liv Tyler ako vypočítava mrcha, ktorá namotala troch (4) mužov a prežil len jeden. Záverečná scéna s paródiu na Village People mi nedovolila sa ani nadýchnuť a skoro som si natrhol bránicu (bol tam aj indián). Za plným hodnotením stoja aj výborní ostatní herci vrátane M.Douglasa, ktorý tu hrá skôr vedľajšiu rolu. Film kde začal tam aj skončil, čiže Never ending story. Snímok na pohodový večer v adultnej partii, deti a pubertiaci sledujte radšej niečo iné!

Flintstoneovi (1994)

Johna Goodmana som mal vždy rád. A úloha Freda Flinstonea mu fakt sadla. Celkom pohodová komédia na ktorej sa bude baviť fakt celá rodina. Niektoré vydarené fóriky a super hášky ma dostali. Rick Moranis vyzerá ako Brad Pitt skrížený s Billom Gatesom a rola mu absolútne nesedela, čo sa odzrkadlilo na jeho nemastnom/neslanom výkone. Na baby sa celkom dalo pozrieť, ale herecky tak isto nejak neoslnili maximálne Halle Berry, ale tiež nie svojim herectvom. Nad kulisami a rekvizitami sa netreba ani pozastavovať, sú to dokonalé repliky svojich kreslených predlôh, a to isté sa dá povedať o všadeprítomných dinosauroch. Dino u mňa No.1. Myslel som si, a aj očakával, že to bude horšie a poľudštenie kreslených postáv bude prepadák. Opak bol však pravda. 3* si tento film zaslúži. Hviezdu navyše dávam za soundtrack ANARCHY IN BEDROCK od GREEN JELLY, ktorú si vypočujete pri záverečných titulkách. I wanna be Fred Flinstone.

Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas (2000) odpad!

Film pre ľudí s IQ pod 20, alebo deti pod 10. Ak máte jedno alebo druhé cez, túto kravinu odmietnete dopozerať. Tá herecká pretvárka, stupídne spracovanie a otrasné dialógy, ktoré sa až otravne opakujú, absolútne nefungujú. Povie mi niekto na čo tam bol ten mimozemšťan, či ďalšia narážka (a bolo ich tam na mrte) na Simpsonovcov (osmodiar)? Najsympatickejšia postava je animácia Dina. Inak všetko a všetci ODPAD! Po pol hodine môjho premáhania som mal mozog totálne vymytý, a už spomínané IQ sa blížilo k hodnote 20.

Gólová výměna (1999) (TV film) odpad!

Po niekoľkých rokoch som si zapol telku, že si pozriem nejaký film. Hádajte čo dávali? Toto. Vydržal som na to pozerať, asi len 15 minút a už mi tie Olsenovky začali liezť na nervy. Možno bol zvyšok filmu lepší (HA-HA). Ako to vidím zase si na pár rokov dám s telkou pokoj. Maximálne na športové (ale skutočné) prenosy.

Plný dům (1987) (seriál)

Krok za krokom trochu inak.

Hledání Země Nezemě (2004)

Film pri, ktorom neostane jedno oko suché. Kate Winslet som nikdy nemal nejak v láske a nedostala ma ani tu ale popri Deppovi jej výkon nebol najhorší. Depp? Čo dotať to je Depp. Film rozpráva to, že v každom z nás je stále ukryté dieťa. Netreba veľa a môžeme sa preniesť z tohto uponáhľaného sveta hocikam. Kľudne aj na pirátsku loď, či do krajiny víl. Záverečné scény donútia vyroniť slzu hádam aj skalu. Plný zásah 5*.

Vyvolený (2000)

Veľmi vydarený pokus o prenesenie komiksu do sučastnosti. S.L.Jackson v úlohe doslova krehkého záporáka, o ktorom to však zistíte až na konci. Bruce-ovi taktiež rola superhrdinu sadla ako uliata. Perfektná kamera a úžasná hudba dostáva diváka presne tam, kde ho chce Shyamalan mať. Film sa úplne vymyká zo žánrového zaradenia komiks pretože tu žiadny vedomý hrdina nevystupuje. Záver filmu je geniálny.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

S.M.Gellar je opäť jedna s tích rádových teenageriek, ktorá dostala seriál, len pre to, že vyzerá celkom k svetu. Aby si prišli na svoje aj dievčatá prihodíme tam aj fešného chalana (vysnívaného angela) N.Brendona. Scenár, spracovanie, kamera, dialógy či ostatný herci vlastne len vypĺňajú priestor. Však teenagerom veľa netreba.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

To, čo v Amerike lámalo rekordy v sledovanosti sa u nás absolútne neujalo. Neviem či je to tím, že sme kultivovanejší a vieme posúdiť a požadovať kvalitu, alebo sú Američania a ostatné krajiny totálne mimo vkusu? Som rád, že aj v telke pochopili, že nemá význam pokračovať v týchto reality-show.