Srbský film (2010)

Ty večný psychoanalýzy režisérů, který se dostanou za hranici.Prostě snuff, akorát sterilní, novej, lepší.Nevim co furt každej čeká od snuffu, podle některejch komentářů asi nějakou úžasnou myšlenku, nápad.Když jsem ten film dokoukala, měla jsem dost smíšený pocity, tedy účel splňujicí.Řekla bych že to tak má bejt u kontroverzních snímků. +Wikluh Sky - Pazi Sta Radis; +SA: ošukání vlastního syna jako jeden z mnoha neuvědomnělejch činů.

Temný obraz (2006)

'this has been a story aboat people who were punished entirely too much for what they did'.Jak moc jsou drogy důležitý pro uroboros života.Tak jako tak, systém vždycky vyhraje.

Terror Firmer (1999)

Holly thrash, tohle lze brát jen s humorem z humoru.Vždycky když vidim kyselý okurky, mám děsnou chuť na sex (ne, že by to spolu nějak souviselo).

Rváčův deník (1995)

Drogy - největší zlo světa.Škoda, že tvůrci zapomněli na individualitu člověka a schopnost rozhodnout se (nejsem si zrovna jistá tim,že človek co nevyzkoušel ani čáru 'methu' si hned střelí herák, protože mu to řeknou postarší špíny na schodech rádoby squattu), a nebo neexistuje?

Příšery útočí (1985)

Moje childhood.Děsilo mě to přítmí před náletem příšer - malejch Věchetů, ale jinak to byla vždycky děsná prdel.

Tahle země není pro starý (2007)

Tohle je skvělý, zbožňuju tu atmosféru.Ikdyž je knížka mnohem voňavější, tak je na co koukat.

Mluv (2004)

Jeden z těch filmů u kterejch si říkám - POMOC, je mi z tebe trapně ty bezmimická blbko.Špatnym způsobem sentimentálni hovadinka o slaboučký introvertní holčičce obsazený Stewartuvou, která naprosto přesně pasuje do těhle odporně nudnejch snimků.