Kanibalové (1980)

Kontroverzní snímek s postarším nádechem a naprosto tísnivou atmosférou, prostě super.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Tak tohle mi přišlo naprosto horrible. Monotónní songy o třech notách mě nijak nezaujaly a vtipný mi to taky nepřišlo, pro mě účel nesplňující a naprosto nudný.

Tetsuo (1989)

Proboha proč na to čumíte, když vám nic neříká surrealismus, nemáte kladnej vztah k hnusu a o cyberpunku víte hovno.Jeden z mnoha filmů, kterýmu je ubíráný, ale taky přidávaný hodnocení za jeho odpornost; + OST.

Prometheus (2012)

Nuda - obří hlava - nuda - alien vs. space octopus - nuda - mluvící robotova hlava v tašce - konec.

Requiem za sen (2000)

Tenhle film nechybí na watchliste téměř žádnýho alternativního puberťáka, nebere drogy na lehkou váhu, ale zároveň neslouží jako prostředek k postrašení děcek o jistý životní záhubě (komentáře typu ,toto bych pouštěl v léčebně' mi přijdou dost nemístný), celkem realisticky popisuje celkovej nájezd, stav a dojezd v řádkách týdnů.Má velmi hezkou atmosféru a vyvolává nepříjemný pocity.; + Příběh Goldfarbový

Živí mrtví (2010) (seriál)

1. série - nuda, 2. série - nuda, 3.série - mrda.

Hra na zajíčka (2010)

Trailer super ,říkala jsem si, že to bude fakt mrda.Bohužel mě to spíš nudilo.Pokud by film trval 35 minut, určitě by na mě zapůsobil víc.Velká škoda.

Strach(y) ze tmy (2007)

Příběhy moc pěkný, takový pohádkový hnilůbky, hezký zpracování.Co se týče monologů, který tu koukám snášej nejvíc kritiky - ty myšlenky jsou naprosto jednoduchý a maj působit jak působěj - volnomyšlenkářsky,naštvaně a zmateně.Ovšem člověk, kterej není schopnej odporu, nebo ho nedokáže vyjádřit, nemůže tenhle film pochopit jinak než jakožto PSEUDO-INTELEKTUÁLNÍ SRAČKU.