Smrt čeká všude (2008)

Tenhle film nesplnil úplně moje očekávání. Strašně nevyvážený děj. Místy bohužel příliš nudné. Dlouho jsem se rozhodoval mezi 3* a 4*, ale nakonec jsem se přiklonil k vyššímu hodnocení hlavně díky hudebnímu doprovodu.

Přicházím s deštěm (2009)

Tak tohle je opravdu velké překvapení. Výborný thriller s opravdu geniálním audiovizuálním doprovodem a hereckými výkony.

Sim Salabim (2008)

Tak tohle jo. Mnohem lepší jak některé jiné pixarovky.

Where the Hell is Matt? (2008)

Skvělý nápad, skvělá hudba a šílený tanec. Žádné jiné video na Youtube jsem neviděl tolikrát, jako tohle.

Tell It to the Fishes (2006)

Celý tenhle kraťas se dá shrnout do jednoho slova. NUDA. Po celou dobu jsem měl sto chutí to vypnout, ale řekl jsem si, že to dokoukám (když to má jen 10 minut). Měl jsem to raději vypnout.

Místo dopadu: Berlín (2009) (TV film) odpad!

Tak tohle je film na sobotní večer do televize? To už televizi Nova došly peníze? Nebo mají opravdu takhle zvrácený vkus na filmy? Debilita prvníé kategorie. Trapné dialogy, trapní herci, absolutně předvídatelný děj plný chyb ([spoiler]baba celý let leží na kraji smrti a potřebuje akutně do nemocnice, ale po přistání je čilá, jakoby se téměř nic nedělo[/spoiler]). Na Nově se opravdu asi zblaznili. Tohle opravdu nemá obdoby.

Chirurgové (2005) (seriál)

Začal jsem to sledovat od půlky 3. série a celkem mě to chytlo. Když to tak vezmu, tak 4. série Grey's Anatomy je mnohem lepší jak 4. série House M.D.(srovnání jsem si nemohl odpustit). Doufám, že tady se kvalita udrží, nebo ještě poroste. Ne jak u House M.D. kde klesá a klesá a klesá ....

Žralok útočí 2 (2000) odpad!

Nelze hodnotit jinak. Plno chyb(například komentář uživatele ic), stupidních dialogů, žádné napětí, žádný spád. Tohle není dobrá zábava. Tohle by se nemělo vydávat ani za film.

Sseom (2004)

Skvělý film, u kterého během sledování netušíte vůbec o co jde. Těch 5* si to zaslouží zvláště díky atmosféře, režii a hudebnímu doprovodu.

Průšviháři (2008)

Výborná romantická komedie se skvělým Tae-hyeon Cha a krásnou Bo-yeong Pak v hlavních rolích. Tento film mi dokázal velmi zvednout náladu.