Tajemství (1999)

Bohužel, tento film mi vůbec nesedl. Volně plynoucí děj je tady spíše na škodu, než k užitku (sám sobě se teď divím, protože mi většinou nevadí). Zápletka je sice originální, mě však nijak zvlášť nezaujala. Nemůžu jinak a hodnotím 3* a to hlavně za Ryoko Hirosue, díky které jsem to dokoukal až dokonce. Nebýt jí, tak by mé hodnocení bylo rozhodně nižší a možná bych to po chvíli vypnul.

Průvodce (2008)

Úžasný film, který si toho Oscara opravdu zaslouží. Příběh je plný optimismu, ač se to z daného tématu nemusí zdát. Děj plyne sice pomalu, ale vůbec nenudí a společně audiovizuálním zpracováním opravdu zaujme natolik, že divák nevnímá čas kolem sebe. (Ryoko Hirosue je zase skvělá.)

Bareuge salja (2007)

Skvělá komedie s vynikajícím Jae-yeong Jeong v hlavní roli a příjemným hudebním doprovodem. Co vtip to klenot. Během celého filmu jsem se smál a vůbec jsem netušil, jak to celé dopadne.

Pěst legendy (1994)

K dokonalosti tomu přeci jen něco chybí, ale bojové scény jsou opravdu výborné.

Buble e GO!! Timemachine wa drum šiki (2007)

Průměrná komedie, která volně plyne a i pobaví. Bohužel je místy nudná a nebýt Ryoko Hirosue, která má zvláštní auru rozzářit scénu jen svým kukučem, tak bych možná snížil hodnocení. Jenom kvůli ní to stálo za to se na to podívat.

Šílený rande (2003) odpad!

Trapná blbost, která neobsahuje ani jednu vtipnou scénu. To jsem teda od režiséra Bláznivých střel a Připoutejte se, prosím! opravdu nečekal, že by mohl klesnout až takhle hluboko.

VIP Poker Show (2009) (pořad) odpad!

Co to proboha z pokeru udělali? Co to je za hosty? FUJ!

Kimssi pyoryugi (2009)

Opravdu velké překvapení. Nemám co bych vytkl, protože film pohodově plyne, nenudí a skvěle zabaví. Jen se nesmí očekávat ztřeštěná komedie (jak naznačuje poster), protože takový ten film není (mix drama a komedie je skvěle vyvážen a podporován skvělým hudebním doprovodem).

Zombieland (2009)

Nebýt Billa Murrayho, tak bych asi hodnotil 2*. Film má sice kladné okamžiky, ale také spoutu slabých. Ve výsledku průměrný film.

More (1998)

Úžasný, i když silně deprimující snímek.