Gekidžóban Naruto: Šippúden – Hi no iši o cugu mono (2009)

Tradiční Naruto film se vším všudy. Nechybí zde nic, co bylo už viděno v předchozích. Od divného záporáka s bandou slizkých přisluhovačů, přes téměř celou třídu z akademie až po množství velké množství technik a soubojů. Jako zabavení v době čekání na další díl mi to sedlo, ale bohužel, minule jsem se více bavil. Tady mi kupodivu vadil závěrečný souboj (kdybych napsal proč, tak bych spoileroval), závěrečný rozhovor Kakashiho s Hirukem a pár zbytečných přehnaností. Nebýt toho závěru, tak by mé hodnocení bylo asi vyšší, protože jsem už na tyhle filmy zvyklý a spoustu věcí dokážu odpustit, ale nebylo jich zde naštěstí moc.

Malý Velký Bojovník (2010)

Příjemné překvapení a výborný Jackie Chan. Kdyby to místy nebylo bez šťávy, tak bych možná šáhl po plném hodnocení.

Džúni kokuki (2002) (seriál)

K tomuhle seriálu tady bylo asi řečeno úplně vše. Mě osobně vadilo ustřihnutí pár příběhových linií bez nějakého zakončení.

Lítám v tom (2009)

Příjemná komedie se skvělým hereckým obsazením, které doprovází ještě výborný hudební doprovod.

Americký chopper (2003) (pořad)

Dílna plna buranů se slovníkem dlaždiče. Co více dodat?

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Film, ve kterém naposled uvidíme Heatha Ledgera, nedopadl přesně podle mého očekávání, ale zklamán taky nejsem. Herecké obsazení je výtečné a všem dominují Heath Ledger s Christopherem Plummerem. Čekal jsem. že s "náhradníky" to nebude to pravé ořechové, ale vůbec nepůsobí rušivým momentem. Dokonce se tam i hodí.

Snídaně (1994) (pořad)

Na základní škole jsem u toho vstával a pokaždé jsem se těšil na animák a sportovní zprávy. Bez toho bych snad ani nešel do školy. Nevím, jak to vypadá teď, ale třeba Tom a Jerry po ránu neměl chybu.

Rande (1997) (pořad)

Jako malej jsem to sledoval, ale i tak to moc velkou úroveň nemělo. V porovnání s pozdějšími pořady tohohle typu šlo alespoň o zábavu.

Rande naslepo (2010) (pořad)

Zasmál jsem se asi 1-2x. Všechny otázky jenom kolem sexu? Sice to do seznamování patří, ale to ty lidi už nezajímá nic jiného?

Ssawoomeui gisool (2006)

Korejský karate kid, který má bohužel spoustu nudných částí.