Parchanti (2010)

Vypnul jsem mozek a kupodivu jsem se dobře bavil. Normálně bych takovému filmu dal 2-3*, ale tady to nešlo. Slabší, ale přesto celkem zasloužené 4*. (Neusnul jsem u toho a to je také plus, když jsem to zapnul v půl jedné ráno po náročném dni.)

Tescoma s chutí (2009) (pořad) odpad!

Kdyby to byla parodie na kulinářské pořady, tak bych možná 1* dal, jenže oni to berou vážně. Ta, co to uvádí se občas tváří jak Laura Linney v The Truman Show. Absolutně zbytečný pořad. Raději měli znova pustit Jamieho Olivera, nebo některý z jeho mnoha pořadů.

Říční monstra (2009) (seriál)

Na některé díly se nedá pomalu ani dívat, jak nudí. Ale zase jsou tu díly, které chytnou. Například díl s piraněma je podle mě nejlepší, protože ani chvíli mě nenudil.

Opravna vraků: Londýnský autoservis (2007) (pořad)

Tady záleží hodně na autě, protože když vytváří nějaké zajímavé auto, tak to nenudí a dobře zabaví. Občas vytvoří auto, které se mi hodně líbí. Musím uznat, že Leepu tvoří fakt zajímavě a nějaké auto bych si klidně nechal udělat,

Sám v divočině (2009) (pořad)

Hodnocení se zatím vztahuje ke dvěma dílům. Výborný pořad, kterému chybí jenom trocha štávy. Občas se u toho bohužel zatím nudím.

Rychlý prachy (1998) (pořad)

Jo tak tenhle pořad jsem měl rád, ale hodně záleželo na úkolu. Některé byly moc trapné.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Další naprostá zbytečnost. Kam televize Prima směřuje fakt netuším.

Souboj Titánů (2010)

Celkem zklamání, protože jsem od toho čekal mnohem více. Jinak takový průměrný film, se světlými i tmavými stránkami. Mezi světlé patří například audiovizuální efekty a mezi tmavé hlavně nevyrovnanost děje a neudržení napětí. Mojí výhodou asi je, že jsem Souboj Titánů z roku 1981 viděl kdysi dávno a už si ho téměř vůbec nepamatuju.

Jeulgeoun insaeng (2007)

Tak tohle byl mazec. Výborná komedie, která zvedne náladu. Celkovým pojetím mi hodně připomíná filmy Shinobu Yaguchiho, protože i tady srší optimismum odkud může a člověku ani nevadí dramatické scény. Po nich totiž přijde vždy něco optimistického. A ten závěr. Na stejném principu jako například u Suwingu gâruzu (kdo viděl, ten ví :-) ).

Ip Man 2 (2010)

Mohl bych zkopírovat svůj komentář z prvního dílu, ale to bych se jenom opakoval. Film je totiž totožný, akorád s jiným hereckým obsazením. Nevadilo mi to a bavil jsem se výborně.