Dostaňte agenta Smarta (2008)

Bravo. Smál jsem se od začátku až do konce. A vtip s Chuckem byl naprosto dokonalý, ještě těď mi nejde z hlavy. 8/10

Mr. GS (2008) (pořad)

Na Krause se nedívám a v rádiu ho nemusím, ale tohle je trapas. Jedna hvězdička je za občasné zasmání, ale zaleží hodně na hostech.

Rafťáci (2006)

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. A tu jednu * dávám za pěkný holky i když ve snowboarďácích se mi líbily vice. (Zvláště Martina Klírová).

Královská garda (2000) odpad!

Měl jsem puštěnou tv, a chvíli jsem se vydržel na tohle dívat, ale opravdu to nešlo. A hele ono to tam ještě beží když jsem přepnul kanál zpátky :-D.

Akira (1988)

Ze začátku pekná nuda, ale potom to nabere takové tempo, že z toho nestíháte.

Hoši no koe (2002)

Škoda, že tohle není alespoň o hodinu delší. Opravdu zajímavé každým coulem.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Tupé a s blbými dialogy. Jediná vtipná scéna byla s krávou v letadle. A herecke výkony ? Fraser bohužel jenom průmer a zbytek o ničem. Jet neměl vůbec příležitosti.

Digimon (1999) (seriál)

Nehorázná blbost a výplach mozku, ale koukal jsem se na to, protože v televizi nic jiného nebylo a pak člověk chvílema kvůli tomu i vstával, ale když se ohlédnu zpět, tak nechápu co mě na tom chytlo.

O dívce, která proskočila časem (2006)

Krása. Opravdu nádherné. "Must see" snímek, protože má všechno od vynikajícich postav, svižného tempa přes inteligentní humor až k originálnímu příběhu. Pár chybek človek najde, ale já jsem je překousl a užíval si tenhle skvost od začátku do konce.

Džinró (1999)

Zajímavý počin, ale ten závěr mohl být rozhodně jiný, ten mi tam moc neseděl.