• Krátkometrážní

Tanec v srdci (1992)

"Žít ve strachu,je jako žít jen napůl." ...Jsou filmy na které když se po letech znovu podívám, tak nemám potřebu si v duchu říct" bože jak se mě tohle mohlo tenkrát líbit?" Nenápadná Fran po boku svého tanečního partnera Scotta rozkvete v půvabnou růži. Jak nejlíp se protancovat k vítězství než srdcem.

Pod toskánským sluncem (2003)

Sexy půvabnou Diane Lane nelze přehlédnout........"Smutek je ztráta času, minulost z Tebe dělá mrzáka."

Bratři (2009)

Emotivní drama o tom, co s člověkem udělá válka. ..."Nevím kdo řekl, že jen mrtví uvidí konec války. Já jsem viděl konec války. Otázkou je, můžu se vrátit do života?"

Nouzový východ (2008)

"Znamená-li být blázen, žít jakože na něčem záleží, pak je mi jedno jestli jsme šílení." Na začátku měli lásku, vášeň, odhodlání a sny. Co z toho jim vlastně zbylo? Ty silný emotivní scény mezi Leem a Kate, tak to bylo zase něco pro můj zrak, sluch, ale především pro mé tady totálně rozbušené rockwomanské ~♡~ ufff a zase byli ti dva spolu herecky výborně sehraní.

J. Edgar (2011)

Chválím maskéry. Díky nim už mám živou představu jak bude Leo vypadat ve stáří :-) Zajímavý životopisný film o zakladateli FBI. Silná citová vazba k matce v podání Judi Dench. Armie Hammer a Naomi Watts v roli jeho nejbližších spojenců a přátel. Potěšilo mě jak pan Eastwood dokázal s citem nastínit vztah mezi Edgarem a Clydem. Něco mezi přátelstvím a láskou,hodně silné až do konce. Pokud má člověk vedle sebe lidi na který se může spolehnout hlavně ve špatných časech,pak má obrovský štěstí. ................" ..že život má smysl,který přesahuje jakýkoliv člověkem vytvořený systém. Že láska je největší mocí na zemi,přetrvávající daleko víc než nenávist."

Stůj při mně (1986)

"Přátelé vstupují do vašeho života a zase mizí jako náhodní spolucestující." .....Jedna z nejlepších adaptací od Stephena Kinga. Svět očima dvanáctiletých kluků,jejich bezstarostnost,touhy,trápení. Přátelství je jedním z nejkrásnějších darů který člověk může získat. Citlivě natočený příběh o zkoušce odvahy a síle přátelství. A především nezapomenutelný River Phoenix ( drogy jsou svinstvo Rive je tě velká škoda chlapče) ................."Nikdy potom už jsem neměl takové kamarády jako když mě bylo dvanáct. Ale bože,kdo z nás má?"

Zločinec (2008)

Drsný vězenský drama, jedno z těch lepších co jsem kdy viděla. Je zajímavé sledovat jak se z citlivého člověka milujícího svou rodinu postupně stává někdo tvrdší, protože jedině tak může přežít to peklo. ..."Obvykle cituji slova druhých. Nejmenší co můžu, je dát ti pár originálů Johna Smithe. Nebude to poetické, ale bude to pravda. Ano, vězení tě znecitliví, ale také tě přinutí pochopit, co je nejdůležitější, rodina a loajalita. Protože zločinec jako ty ví, že ani jedno tady není. Neutíkej před tím kým ses stal zločinče, obejmi to, těž z toho a nikdy nezapomeň na čem skutečně záleží. A toto je moje poslední rada Wade Portere. Ochraňuj svou rodinu za každou cenu i kdybys byl nucen znovu zabít, protože kdybych musel, vyhladil bych celou planetu, abych měl tu svou zpátky. Sbohem příteli."

Bratrstvo (2009)

"Co bys dělal, kdyby ostatní zjistily že spíš s chlapem?"....Pocitově mě tenhle film dostal hned napoprvé. Po jeho skončení jsem si ještě dlouho v hlavě přehrávala všechny ty emoce & smutek & vášeň & lásku. Myslím, že to co ho dělá tak zajímavým, je v jeho v hlavních mužských postavách, v jejich povahách a v prostředí kde spolu monentálně žijí dva na povrch "drsní" kluci. Tam je ta jiskra, to erotično, který je cítit od začátku co se Lars a Jimmy spolu potkají a provokují se. Na druhou stranu ve vší tý krutosti, v nepochopení co je všude okolo nich, tak v jejich srdcích se rodí nádherný cit, který je silnější než nějaký pravidla a zákazy.

Nenarození (2009)

To hlavní co mě nalákalo podívat se na tento film byl Gary Oldman.Uběhlo 41 minut a dočkala jsem se,Gary se poprvé objevil ve filmu jupí! Děkuji za těch 18 minut s Garym!

Dospívání po americku (1993)

Když se spolu ve filmu sejdou dva dvorní herci Martyho Scorsese a ještě k tomu tak sakra dobrý herci jako jsou Bob a Leo, jsem si jistá , že tohle bude stát za to. A mé očekávání bylo naplněno. ...." Teď bude všechno jinak,ocitnul ses na jiným hřišti frájo. Mým úkolem bude tě tady napravit, abys byl hezky rovnej chápeš? Polepši se nebo chcípni, život městskýho povaleče skončil. " .... Při scéně s horčičí jsem i já měla chuť vymáchat v ní Bobovi tu jeho uječenou držtičku. Despotického otčíma sehrál famózně a Leo mu skvěle konkuroval... "Můžete o něčem snít třeba celé roky a když to pak přijde, stejně to nějak propásnete. Projdete zkouškou ohněm a buď zvítězíte, nebo prohrajete jednou provždy. Já vyhrál a máma taky, už jsme se nikdy neohlédly zpět."