Private Practice (2007) (seriál)

Kde se vzalo tolik nadšení a tolik procent? Seriál je nezajímavý, obyčejný... nicméně sledovatelný. Taky se na něj jednou do týdne kouknu, ale oproti Grey's anatomy či Houseovi je to jen hrubá záplata na nudu.

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Neuvěřitelné situace, hlášky, skvělá hudba, unikátní nápady... journey through time and space, the world of Mighty Boosh. "...It is decided I love the chosen one most!"

Jam (2000) (seriál)

Na mém Wanted listu byla tahle položka hodně dlouho. Roky plynuly, nic se nedělo... Až nyní, zjevil se Jaaaaaam na mém disku, a spolu s Big Train stal se pro mě kultovním. Chcete něco hodně úchylného, nevkusně vtipného a hodně britského??? Pořiďte si Jaaaaam!!!!

Captain Butler (1997) (seriál)

Promiň Craigu, ale měl jsi zůstat Listerem. Ten seriál jsem hledal roky a zjišťuju, že není o co stát. Nicméně... 2,5 * za tvou angličtinu. Yours sincerely, Viewer.

Super drbna (2007) (seriál)

Říkejte si co chcete, ať je to sebevětší blbost... hlavní hrdinka je neodolatelná. :) Serena=*****, seriál=*

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nechápu nadšení ostatních. Vynucené a hloupé vtipy, člověk se upřímně nezasměje. Typičtí američtí šprti, kteří mají rádi supermana a hvězdné války... opravdu tak vypadají inteligentní lidé? A krásná slečna od vedle, z které se může každý zbláznit??? Dejte mi pokoj, dávám slabé 2*

Nejhorší týden mého života (2004) (seriál)

To nízké hodnocení mě trochu překvapuje. Ano - je to klišé. Ano - viděli jsem to mnohokrát... ale ne v takovém provedení. Situace jsou nachystané a předvídatelné, ale jejich vyústění nikoliv. Ten chlap má skutečně "The Worst Week Of His Life", a tom tenhle seriál taky je!!! Pro mě je to příjemná britská alternativa za solidní ****

Green Wing (2004) (seriál)

Prostě skvělý nápad, skvělé provedení a hvězdné obsazení. Mark Heap je bezkonkurenční, pro mě překonal i svou roli v Spaced. Kdo neviděl... přišel o hodně.

The Book Group (2002) (seriál)

Hned po první epizodě jsem se zamiloval... snad to vydrží do druhé série. Už dlouho uvažuju nad tím, proč zrovna britské věci jsou tak výborně natočené. Možná, že nejsou... možná jsou jen ty ostatní příliš špatné.... A znova mě napadá... tak proč to tady sakra komentují jen dva lidé... včetně ) :