Noc v Roxbury (1998)

A von tam byl Emilio Esterez ten slavnej herec a já volal ..............Emílio...........Emílio hehe gut

Johnny English (2003)

Když se řekne Rowan Atkinson každý si vybavý Mr.beana tenhle film byl dobrej ale opravdu žádná veliká sláva průměr

Jurský park 3 (2001)

Mě se docela tadyty pokračování rádoby jurského parku líbí!

xXx (2002)

no tak to bylo skvělý u konce jak tam naběhli český policajti to jsem se hodně zasmál, některé scény byli teda hodně přehnaný ale dalo seto

Tmavomodrý svět (2001)

Povedený český film, který popisuje letce,kteří bojovali za druhé světové války v řadách RAF docela se jim povedl

Brak (2002)

pohodovej filmek u kterého jsem se docela od srdce zasmál avšak pořád musím tvrdit na 4hvězdách

Smradi (2002)

No dávám 3 za snahu. Tento děj popisující rodinu jež si adoptovala 2 děti a toho jedno cikánské dítě a tomu by nechtělo že samozřejmě dělaj problémy no končí to docela zajímavě ale žádná sláva

Rychle a zběsile (2001)

Miluju filmy o autech a komedie, a tenhle filmec hodnotím velice kladně protože je tam děj a hlavně ukázkový auta. Proboha lidi jenom 62% to je docela málo

Samotáři (2000)

Vynikající filmeček dokonalý zastoupení herců viz. Ivan trojan, Macháček a další a heslo zní : Já si myslim, že tady lidi málo hulej:)

Manituova bota (2001)

Jo někdy jsem se dost zasmál ale někdy teda trapný,ale jo nejlepší scéna z celýho filmu byla tam v tý jeskyni jak tam ty indiáni dělali ozvěnu to bylo dokonalí u toho jsem se tlemil asi hodinu no a bylo to asi taky tim že jsem byl zhulenej ehm jo ale docela ušlej film