Bělásek (1995)

Moc zajímavý a smutný film ogeniálním albínovi s mimořádnými schopnostmi

Podfu(c)k (2000)

Úchvatný filmík, komický a zajímavý až do konce fakt super

Chřestýši (1999) (TV film)

Pohjodovej filmek už jsem ho viděl asi pětkrát ale až ho budou zase někdy dávet tak se určitě juknu

Rychle a zběsile 2 (2003)

Líbí se mi filmy o autech a tohle pokračování rychle a zběsile se jim fakt povedlo jen mi tam trochu chyběl vin Diesel ale takhle to bylo lepší

Proces (2000)

Typický popis černochů(basket,raperský hadry,bouchačky)bránící svoji čest, zajímavý příběh protože v polovině filmu si myslíte že zavražděného zabil běloch ale pravda je jiná..

Tři veteráni (1983)

taky skvělá pohádka, které neschází humor a je tam dobrý nápad a to se cení

Critters 2 (1988)

Good filmy někdy i srandovní viděl jsem celou řadu a vždycky ušly!Třeba by z nich byli dobrý domácí mazlíčci!

Titanic (1997)

Pjekný romantický film s takovým historickým pozadím mi připadá. Děj je samozřejmě naprosto báječnej!Ale opravdu tolik Oscarů bych mu zase nedal tak 5 hehe. A ještě mě dostalo ta bába s tim diamantem na konci proč ho tam hodila?Měla mi ho poslat já bych si ho klidně nechal:)

Telefonní budka (2002)

Vydařený film, a dobrý téma takovej nápad se někdy musí platit zlatem. Zajímalo by mě jak by asi tento film vypadal kdyby ho režisér Michael Bay ten měl o režírování tohoto filmu taky zájem ale neuspěl!

Místo v životě (2006) (seriál)

Jo zatím poměrně dobré pokračování seriálu Místo nahoře. Myslím si, že tohle pokračování bude mít větší sledovanost.