Tom a Jerry (1940) (seriál)

Myslím, že u těchto pohádek jsem strávil hodně hodin života a nikdo už takovéto postavičky nevymyslí jako malej dokonce i ted sem na to čučel bomba bomba bomba

Santa je úchyl! (2003)

Hehe dobrej filmeček takový věci jako uměl on taky by se hodily a ten slovník no nasmál jsem se pjekně. Jo jo alkohol je sviňa.Veselé vánoce

Arachnofobie (1990)

Velice pjekný film o pavoučkách velice poutavý děj i místa.

Obušku, z pytle ven! (1955)

tak tuhle pohádku taky zná opravdu každý o chudým muzikantovi a vychytralém hospodským ale jako každá pohádka končí itahle dobře a lidská vychytralost je potrestána

Sám doma (1990)

Špičková komedie opravdu vydařená i druhý díl je dobrý, ale jednička je jednička!

Oko 2 (2004)

Opravdu skvělý, to je naprostý psycho, jednička mi připadala o trošku horší, ale tohle je mazec jediný cobych trošku vytknul je, že ty postavy mi připadají všeci stejný myslím ty japonky.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Panebože jak někdo může natočit takovou chujovinu vždyt to nemá žádnej děj hrůza a hrůza

Copak je to za vojáka... (1987)

Myslím, že tenhle film stále bude a je populární jak už jsem kolikrát zminoval bohužel takovýhle dobrý filmy už nikdo nenatočí!

Blbý a blbější (1994)

Prostě bomba proč lidičky dáváte tajk málo hvězd vždyt tohle je film u kterýho se člověk nasměje a to u každý scény tady jde hlavně aby se divák zasmál ne no tak podpořte tento film!