Mrazík (1964)

Aj Ivánku pjekná stará pohádka, ale stále ready připravená na nový pouštění v televizi tadytů pohádku opravdu zná každý!

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Já nevim co proti tomu všichni maj vždyt to bylo někdy i napínavý skvělý pohodička!

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)

Ježiš marjá to je hrůza co se tady děje taková... a to sme měli takový krásný filmy tohle by semělo jmenovat Hrubeš a Mareš: největší filmová katastrofa!

Holky to chtěj taky 2 (2004)

No jednička byla lepší tohle už je fakt kravina, ale já spíš hodnotím jak se zasměju než kdo to točil atd .

Dračí srdce (1996)

Parádní fantasy pohádka musím přiznat, že když jsem se poprvé juknul na tento film u konce mě velice dojal, ale to ase taky stává, ale dávám 4

Výprava za českými čerty (2005) (seriál)

Jo jsem rád,že někdo se zajímá vo takovýhle věci rád jsem na to díval prostě takovej putovní seriál a mnohá místa i človek zná hodnotím velice kladně.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Jo jo Rowan Atkinson musím ale uznat nic proti tadytomu filmu,ale jeho dřívější scenky už asi nikdy nenatočí na ty prostě nikdy nikdonezapomene!

Andělé z podkroví (1998)

Povedený, ale takový kraviny co tam dělali no jo dávám prostě 4 hvězdy..

Americká krása (1999)

Tak tenhle film já miluju to je tak dobrej film, že ho opravdu řadím víš než třeba Foresta Gumpa. Vynikající dávám 100% a sto navrh! Jenom ten příběh je prostě takovej obyčejnej a o tom to asi bylo lidi prostě nadchne tyhle příběhy lidí který vysvětlují nějakou určitou věc a u některých to pochopíme až na konci filmu. Tento film je ale i po hudební stránce dobrý nejen kamera,nebo scénář ale hlavně to herecké obsazení. Dobrý bylo i s tím týpkem a trávou a taky by mě nenapadlo že jeho otec bude homosexuál nebo nádobí třetí říše jak ho pak zbije prostě bomba film!!!

Ali G Indahouse - Film (2002)

East side is the best myslim si, že si to tu Ali opravdu užil jo když se člověk u filmu natlemí tak je prdel!!!!