Městečko South Park (1997) (seriál)

Jo bomba, ale kdyby byly nový díly 100% by to byl propadák protože už nikdy neudělaj tak skvělej sprostej seriál s dobrýma hláškama!

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Opravdu povedený český krimikomediální seriál tohle hodnotím opravdu dobře protože je vidět, že to má obrovský úspěch a hrajou tu skvělý herci nejen ivan Trojan který je skvělý byvič i herec ale i tomáš T. jen tak dál.....

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Hezkej seriál a hezká slečna hmm ale některé scény byli přehnaný, ale stejnak 100%

Akta X (1993) (seriál)

Co dodat škoda, že se tento seriál už nenatáčí opravdu se člověk u některých dílů i bojí a takovéhle věci lidi zajímají! Měli by točit dál vynikající!

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Já to nehodnotim tak hrozně vždyt je dobré vědět co se tady stávalo a jak to tady vypadalo a chodilo v době komunistů.a navíc některé díly byly dost dobrý!

Téměř bez šance (1999)

Pro mě naprosto dokonalý film, zajímavý a úpodle mě i pravdivý příběh. jak děj se stává napínavějším až do konce vše začne koupáním se v bazénu v cizím hotelu tam je potká mladý muž a už to začíná na letišti najdou u nich drogy. Dobrej je i popis toho soudu jak tam vyskládaj ty plechovky s těma drogama a přitom do toho jejich báglu by se tak vešlo maximálně 2 plechovky drog. Nejen naprosto skvělý film, ale i poutavá a vynikající hudba k tomuto filmu která přesně vystihuje tu a tuhle scénu takovéhle filmy by měly natáčet opravdu klidně nonstop.

Francouzský polibek (1995)

Romantická komedie s mou oblíbenou herečkou Meg Ryanovou ta se dokáže opravdu skvěle angažovat do filmu je pěkná a umí hrát na tento film bych klidně čučal furt!!

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Tato pohádka patří opravdu do nej nej nej Kuba Anče a hajnej to byli tipové fakt super pohádka pro lidi od 2do 99 minimálně.Hodnotil bych 200

Střihoruký Edward (1990)

No takhle stříhat bych asi taky chtěl umět, musí se uznat, že tento film z dílny Tima Burtona patří asi k nejlepšímu nemužu nic vytknout.

Na ostří nože (1997)

Velice pěkný film s poutavým příběhem je to dobrodružný prostě tomuhle filmu bych nevytknul nic!super třída