Václav (2007)

Jeden z těch lepších českých filmů. Zaujal mě, hlavně ke konci. Můžu doporučit.

Mr. Orgazmo (1997)

Musela jsem dát 5 hvězd. Nejen proto, že Trey a Matt jsou už dlouho moji oblíbenci, ale i proto, že jsem se opravdu hodněkrát od plic zasmála.

Doodlebug (1997)

Celkem mi z toho šel mráz po zádech :-)

Zkažená mládež (2007)

Ještě teď, pár minut po ukončení filmu, ho rozdýchávám. Těžko vyjádřit pocity, které to ve mě zanechalo. Opravdu neskutečně silný film. Nejhorší na tom je, že tohle se opravdu děje. A vy to cítíte, když se dívate na tenhle film. Dávám zasloužených 100 %. Kdyby to šlo, dala bych víc.

Moderní Popelka (2004)

Sice to není bůhvíjak kvalitní film, ale mě se líbí. Filmy tohodle typu mám pořád ráda. Je to pro mě oddech od každodenního spěchání, stresu apod. Prostě se zasním a je mi hned líp. Takže moje hodnocení odpovídá mé spokojenosti :)

Mlčení (2005) (TV film)

Film, na který se dá dívat, pokud si chcete opravdu oddechnout a nechcete nad tím moc přemýšlet. Kromě toho, že to bylo od začátku odhadnutelné a toho, že (nečtete, pokud chcete vidět film) vraždy prochází jen tak bez jakéhokoliv řešení, nikdo se neudivuje nad tím, že matka hlavní protagonistky je alergická na buráky a sní bábovku s burákovým máslem a ještě zůstane v takový zvláštní póze, to asi nikoho neudivuje. Prostě dost věcí tam zůstane nedořešených, a tak film celkově ztrácí na kvalitě nehledě na to, že scénář je opravdu laciný. Dvě * za to, že mi to zahnalo nudu, celkem jsem se pobavila (přestože to byl thriller).

Hodina pravdy (2004) (seriál)

Moje hodnocení se váže k rekonstrukci masakru na Columbine High School. Neuvěřitelně dobře natočený dokument včetně rekonstrukce, rozhovorů s přáteli vrahů, se svědky, plné záběru z opravdového masakru. Běhal mi mráz po zádech. Nelze uznat nic jiného, než že to byla opravdu kvalitní podívaná a tleskám tvůrcům.

Edith Piaf (2007)

Výborně natočený film, který mě sebral tak, že jsem na konci brečela jak želva. To obdivné ticho v kině po skončení filmu nezapomenu. Zajímavě natočené, výborný herecký výkon Marion Cotillard. Jelikož jsem o životě Edith nevěděla nic, zažila jsem dost silných momentů.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Filmeček se mi moc líbil. Jelikož jsem fanoušek futuramy, je to i nad slunce jasné :-) Nejen, že mě film pobavil, ale dokonce mě i překvapil, a to velice příjemně. Jen tak dál.