• Krátkometrážní

Vlak smrti (1993) (TV film)

Tento film obsahuje toľko nezmyslov, že písať k tomu komentár vôbec nemá zmysel. Potáca sa tesne nad priepasťou s názvom Odpad! len preto, že existujú ešte oveľa väčšie sračky a ja si musím nechať nejaký priestor aj pre ne. Zvyšok vyjadril jasne a stručne trigan.

Meruňkový ostrov (2011)

Tento film nemá šancu oslniť komerčných divákov. Preto celkom chápem rozpoluplné hodnotenia. Aj ja väčšinou pozerám komerciu, ale občas si "loknem" aj takýto umelecký "pohárik". V tomto prípade to ale nestálo za nič. Pomalé, predvídateľné.... mám opakovať, čo už bolo napísané? Prečítajte, čo napísali Zandelee a sigi2.

Podezření nula (2004)

Zaujímavý námet, ale dosť obyčajné spracovanie. Oplatí sa ale pozrieť.

Muž v pokušení (2009)

Asi som pribrzdený, ale akosi som nepochopil. Prečo začal žiť ako playboy? Prečo s tým sekol? Veď to nemalo žiadnu súvislosť s jeho zdravotným stavom (o tom nič nevedel) ani s jeho problémami v práci. Konverzačka to bola dobrá, MD je super herec, ale takýto film nikoho neosloví. Život však nie je vždy iba vzrušujúci a ľudia robia niektoré veci len tak. Takže som to dopozeral a myslím, že dosť skoro aj zabudnem.

Propast (1996)

Dosť obyčajné. Až tak, že neviem, čo viac k tomu napísať.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

vpravo hore čítam: "tento film jsi nehodnotil". No samozrejme, pretože to nie je film! Tak čo to sakra robí na csfd!!!???

Rajónové blues (2005) (TV film)

Slabota! Ten film ma nezaujal ničím. Biedni herci, biedny príbeh... ani hudba to nepozdvihla. Jedna hviezda len za ostraváka a za to, že existuje množstvo ešte podstatne horších filmov.

Mafiánka (2008) (TV film)

Vôbec mi nevadilo, že je to TV produkcia. Keby to tu nebol napísané v každom druhom komentári, ani si to nevšimnem. Ale k filmu. Malo to nábeh na viac, ale koniec to pokašlal. Akosi sa mi nechce veriť, že ju len tak nechali odísť. To mafia nerobí... Ale keďže som o skutočnej postave, podľa ktorej mal byť film, nanašiel na nete nič, asi je v ochrane svedkov.

Vládce severu (1973)

V tomto prípade privieram oči nad pár železničnými chybami. Úžasný film z prostredia železnice v čase jej najväčšej slávy, keď ju ešte neutláčali gumokolesá. Nádhera...

Poslední obrněný vlak (2006)

Ak by som sa mal na tento film pozerať ako železničný fanúšik, tak by mi museli vymyslieť záporné ohodnotenie. Takže zabudnime na železnicu - no ale veľmi sa to nezlepšilo ani tak. Väčšina záporov je popísaná v ostatných komentároch (pripojených k inému filmu - viď diskusia), tak načo sa opakovať. Vypichnem iba jeden - ako dokážu rusáci zakúriť parnú mašinu za pár minút? Za tento patent by im boli všetci nadšenci veľmi vďační. A klady...? Celkom sa mi páčili Nemci. Boli na rozdiel od Rusov prirodzení.