Hvězdný prach (2007)

Řekl bych že jedna z nejlepších fantasy co jsem kdy viděl.

Hra (1997)

Super záležitost. Nejvíce mě potěšil příběh celého filmu u kterého už sem si několikrát myslel že musí skončit ale on pořád ne a ne. Michael Douglas zahrál svoji roli naprosto bravůrně a občas i mě přišlo že je to opravdový příběh.

Ali (2001)

Od tohodle filmu jsem čekal úplně něco jiného a byl sem zklamaný. Pro mě byl dosti nezáživný a nepřehledný, a ani vynikající Will Smith to tentokrát nezachránil.

Most do země Terabithia (2007)

Vůbec nevim jak mám tenhle film uchopit.Pro děti to nebylo, pro dospělí to nebylo.Nijak mě tehnle film nezaujmul.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Ať to bylo Uvolněte se prosím nebo teď Show Jana Krause stejně mě nepřestává bavit. Je výborný jak je Jan Kraus na každého hosta připravenej a dokáže i s nejnudnějším politikem udělat srandu.A když tam občas má nějakýho exota tak to nemá chybu.

Insidious (2010)

Pokud by film končil po 50 minutách aspiroval by na plný počet, pak ale pro mě nastalo rozhořčení protože se mi to zdálo až moc překombinované, a přestal jsem se úplně bát. Trochu mi to také v některých pasážích připomínalo Vymítače ďábla. Takže z výborně rozjetého filmu to nakonec zklouzlo k průměru. BOHUŽEL.

Krotitelé duchů (1984)

Film mého dětství. Nejlepší část filmu podle mého je když chytají tlustého ducha v hotelu.

Andělé a démoni (2009)

Podle mého názoru to byl velkolepý projekt a do 3/4 neměl sebemenší chybu. Bohužel jak to tak u amerických filmů bývá nesmí chybět na konci nějakej ten pořádnej nervák s obřív výbuchem. To bohužel ovlivnilo moje hodnocení a jednu hvězdu musim chtě nechtě sestřelit z oblohy.

Věznice (2000)

Jako milovník filmů z vězení jsem si pustil i tenhle film a musím říct že to není špatnej film ale znovu už bych si ho nepustil. Co ale musím ocenit je konec.