Senna (2010)

Protože jsem fanoušek F1 tenhle film ve mě nechal hlubokou stopu. Výborně natočený dokument který sem se zaujetím sledoval od začátku do konce. Každý zná konec kariery Senny ale jenom málo lidí ví, jak se vůbec dostal navrchol. A o to především v tomto snímku jde. Jak se Senna dostal navrchol a jaký to byl vlastně člověk.

Transformers 3 (2011)

Pro mě očekávané zklamání. Nic nového pod sluncem. Z naprosto bezvýchodné situace nakonec opět vše dob ře dopadne a to už mě nebaví. Jedno z mála plus je rozmanitost robotů a soubojů ale tady všechny plus končí. A to že v Transformers 3 nehraje Megan Fox snad radši ani nebudu komentovat.

Thor (2011)

Pro mě nezajímavý příběh u kterého sem se dost nudil.

REC (2007)

Nevim co na tomhle všichni vidí. Já sem měl co dělat abych neusnul a o nějakym strachu nemohla být vůbec řeč. Jednu hvězdičku dávám za ten nápad to natočit všechno jednou kamerou a jinak u mě velký propadák.

Nula (2010)

Opravdu moc hezky udělaný krátkometrážní film, a jen důkaz toho že i nula dokáže velké věci.

Stavitel světa (2007)

Tohle se mi opravdu moc líbilo, ta představa že z ničeho dokázal za hodinu vytvořit něco tak krásného, sice sem trochu tušil jak to asi dopadne ale v tomto případě mi to vůbec nevadí. A použitá technologie byla opravdu výborná.

Meruňka (2009)

Tohle na mě naudělalo dobrý dojem, docela sem se nudil a už sem se těšim až bude konec.

Svolení (2004)

Tak tomuhle sem se fakt smál, výborná myšlenka.Klobouk dolů

Cedulky (2008)

Výborná myšlenka, sice až moc dokonalej příběh ale pro tentokrát přivřu oči, a hudba byla výborná.