Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Některé momenty a hlášky jsou opravdu nezapomenutelné (a jako bonus scénka jak vystřižená z Pasoliniho). Bohužel většina jich přijde až ve druhé polovině.

The Transient (2008)

Ve nměstě se rozmáhá vlna násilí a únosů mladých slečen a kdo jiný tomu učiní přítrž než bezdomovec-superhrdina spolu se svým parťákem nerdem. Příběh není až tak překvapivý (hrdina a nešikový sidekick nakopávající prdel nejdřív přisluhovačům zla a pak jejich šéfovi) a efekty taky nejsou nic extra, ale to vynahradí dialogy obou hrdinů, kecy hlavního záporáka a závěrečná bitva.

Zrození národa (1915)

nebýt to tak utahané, byly by ty hvězdičky 4.

Král síly: Příběh Rickyho (1991)

Některé zajímavé nápady, dost gore.... ale něco tomu chybí... snad lepší příběh a logičtější chování Rickyho.

Kvílení (2010)

Hezká animace a zajímavě podaných pár momentů Ginsbergova života.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

pár zábavných momentů, pár ohraných klišé a stupidních dialogů, dost nesympatický hlavní hrdina, který si musí chodit ke kamarádovi pro instrukce, co má dělat... celkem vzato nic moc. nezaznít tam semotamo fragment některého řeZNíKova hitu, asi by hodnocení bylo nejméně o hvězdicku nižší.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

výborný western, ale to nelogické jednání Russela Crowa na konci kazí celý film. docela by mě zajímalo jestli originál z roku 1957 má stejně přiblble dojemný konec.

Ben (1972)

Spíš než strašidelný film je to film strašně dojemný a to není nic pro mě. Armáda krys se sice koná, ale kromě pár scén (např. finální bitva v kanále), je celý film spíše o přátelství těžce nemocného naivního kluka a vychcané krysy. Rozhodně bych ale tenhle film neřadil mezi krysí horory.

Plavení hříbat (1975)

Už ta vlezlá písnička na začátku mě měla varovat, že to není film pro mě, stejně tak jako scéna s jízdárnou, která patří ke škole stejně jako.... Bohužel jsem se rozhodl svoje instinkty neposlechnout a za odměnu jsem se po pracně dokoukaném filmu dočkal té samé otřesné písničky jako na začátku.

Pasťák (1968)

půlku hvězdičky bych ještě strhnul za to, že dost těch herců fakt nevypadalo na náctileté a za to, že jejich mluva nebyla asi nejrealističtější.