Pigs (1972)

Výborná hlavní melodie (vlastně to, že jsem ji slyšel v písničce, mě přivedlo k tomuto filmu) docela zajímavý děj, místy dobrá atmosféra, ale prasata se moc nepředvedla. Teda vizuálně moc ne, zato hluku nadělala dost. Zpracování už není tak skvostné, ale to je docela očekávatelné už podle Troma předmluvy na začátku.

Blood Freak (1972)

Film o chlapovi, kterému po požírání geneticky (nebo chemicky nebo prostě nějak) upraveného krocaního masa naroste krocaní hlava a stane se z něj hemofágní vraždící monstrum. Nápad víc než zajímavý, ale zpracování hodně slabé.

Smrtelná kořist (1987)

Akční film se vším, co k němu patří počínaje nezrantitelností hlavního hrdiny a konče mizernou muškou a záhadným množením nepřátel. Tenhle ale zachází celkem daleko, co se týče jazyka a chování postav.

Sadomaster (2005)

Jakkoliv efekty a souboje nejsou profesionální a některé scény připadnou mnoha lidem šokující (což může být pro někoho klad), film je místy dost zábavný a bizarní, hraje u něj fajn hudba a má hezky udělané titulky. Navíc posedlý mstitel v SM kostýmu jdoucí na věc terminátořím stylem (kradené oblečení, kradená motorka a k té brokovnici určitě taky neměl účtenku) je skutečně originální nápad.

Berserker (1987)

Spíš podprůměrná vyvrazďovačka s výbornou hudbou. Skupina teenagerů si vyjede na výlet na místa původně osídlena Nory - Vikingy. Jeden z nich je vášnivý čtenář, takže má knihu o historii toho místa a přečte ostatním o kanibalských pološílených vikingských bojovnících bereserkerech. Ktomš berserkera, který na začátku připluje se v kraji motá i medvěd, takže u zabití (kterých stejně moc není) se nejasné kdo vlastně zabíjí. Ke konci se dočkáme i souboje medvěda s berserkerem, ale ten taky za moc nestojí. Stejně jako berserkerova maska a vlastně celý film. Ten je na dvě hvězdičky, třetí hvězdička je hudbu.

Voskové děti (2007) odpad!

Tohle je fakt nekoukatelná slátanina. Autoři se patrně trochu inspirovali filmem Vrah mezi námi (vyšinutý vrah dětí, slepý žebrák odhalující vraha, "lidový tribunál") a k tomu ještě přibalili střety Turků a neonacistů, přičemž nezapoměli ani na trochu romantiky mezi dvěma příslušníky obou znepřátelených táborů. No a výsledek je fakt obludný.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Tak z tohohle dílu mám trochu rozporuplné pocity. První část dost připomínala klasický policajstský film ve stylu pátrání po zabijákovi, honičky a zjištění že máme v domě krysu, což mi sice nevadí, ale ke Star Wars mi to jaksi nesedí. Co mi ale vadilo víc, byly scény kde mladý Skywalker vesele balí osobu, kterou má hlídat (nevím jak moc to můžu přirovnat k Bodyguardovi, protože toho jsem naštěstí neviděl). Naštěstí konec, kde jsem dostal šanci vidět, že i Master Yoda má světelný meč a umí se s ním dost šikovně ohánět moje hodnocení opět pozvedl.

Werewolf in a Women's Prison (2006)

Plno polonahých hereček a krve a plno hodně podprůměrného hraní a efektů. Každopádně se na něco od Jeffa LeRoye určitě ještě podívám, protože tak dobře udělaný brak se hned tak nevidí.

Soumrak mrtvých (2004)

Povedená zombie komedie, která se ale rozjede až tak po půlhodině a ve které se objeví výborný politicky korektní výraz pro zombies.... vidí teda ti psi nahoru nebo ne?

Děsivá touha (2002)

Ta hvězdička je za prvních asi 10 minut.