Princ z Persie: Písky času (2010)

Spousta efektů mě nedokázala přesvědčit kvůli opravdu velmi slabému a předvídatelnému příběhu. Aneb očekávání film nepředčil ani zdaleka.

Poslední polibek (2006)

Na tento snímek musím zaujmout subjektivní náhled. Neboť mám rád Zacha Braffa jako herce a jeho ztřeštěný humor seriálu [scrubs] a taky romantické komedie. Musel jsem to srovnávat s jinými "romanťáky" a humorem seriálu [scrubs] a na obou frontách u mě, bohužel, prohrává.

Kawasakiho růže (2009)

Úžasná kamera, zvuk a herecké výkony. Prostě jsem tímto filmem uchvácen. Hřebejk - jen tak dál.

Pokoj 1408 (2007)

Úvodní půlhodinka hodně pamalá a nudná + dosti divná kamera (dynamicky točený rozhovor v hale v hotelu). Posléze nabere dosti slušné tempo, které vydrží až do konce.

Control Alt Delete (2008) odpad!

Po asi půlhodině jsem byl nucen tuhle "kravinu" vypnout. Jestli tohle přijde někomu vtipné, tak začne na Hawaii sněžit.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Romance v zajímavě vizuálně provedeném zpracování, někdy na mě působí až kýčovitě. Jednotlivé epizody kvalitně dějově zpracované. Po prvním sérii zatím ***.

Prokletý ostrov (2010)

Leonardo DiCaprio zraje jako víno a tentokrát ve filmu Martina Scorseseho předvádí přímo úchvatný výkon. V tomto filmu není nic takové, jak se na první pohled může zdát. DiCaprio se dostává na ostrov, který slouží jako vězení pro duševně choré vrahy a násilníky, kde má vyřešit záhadu jedné zmizelé. Myslíte si celou dobu, že víte kam film směřuje, ale konec Vás opravdu zvedne ze židlí.

Antikrist (2009)

#542 The Criterion Collection

Psycho (1960)

(Spoiler Alert)!!! Film z roku 1960, který může strčit do kapsy stovky dnešních filmů. Marion Craneová odcizí svému zaměstnanci značnou sumičku a na útěku se ku své smůle ubytuje v motelu Normana Batese. Posléze následuje klasická sprchová scéna, kde Marion přichází o život. Po Marion začne pátrat její sestra s Marioniným milencem a soukromým detektivem (Martin Balsam). Nelze než vychválit skvěle zvládnutou roli psychopata v podání Anthony Perkinse.