Utajená pravda (2009) (seriál)

Serial sa snazi stare zname zahady objasnit vedeckymi metodami.Co sa mu aj celkom dari.Serial je priemerne spracovany a mohol by ist viac do hlbky a riesit viac to tajemno obklopujuce zahady.

Černobyl: život v mrtvé zóně (2007) (TV film)

Nakolko som v Cernobyle bol minulý rok, vysoko hodnotim tento film.Je velmi pekne poukazane na zivot v zone i ked tam ziju viac atraktivnejsie a vzacnejsie zvierata.Nesuhlasim celkom s nazorom, ze ludi v zone je miinimum.Ludia sa zacinaju vraciat spät.Nie za byvanim,ale za pracou.Zacinaju zbierat zelezo,med uz davno v zone clovek nenajde,kazdodenne vychadzaju zo zony velke nakladne auta kde korba je prikrita velkou plachtou.Clovek si len moze mysliet co vyvazaju tieto auta kazdy den vo velkom von.Taktiez sa vo velkom zacina sirit pytliactvo v zone,nie pre mäso,len tak pre zabavu.Bohaty ukrajincania si chodia len tak zastrielat.Clovek je tvor nepoucitelny a berie si spät co uz davno patri prirode.

Hotýlek (1975) (seriál)

Dlho som zhanal tento serial a musim povedat, ze nelutujem.Je to skvela zabava a herecke umenia Johna Cleesea.Povestny anglicky humor mi tentoraz perfektne sadol a lutujem,ze je to iba v dvoch seriach.

Max a maxipříšerky (2009)

Film sa na nič nehrá.Režiser krásnym,uprimnym a nevtieravým sposobom predstavil destsku dušu,jej krehkosť a zraniteľnosť.Pripomenul ako je to ostať bez kamarátov veľmi príjemným a originálnym sposobom.Animácia je špičková aj bez velkej reklamy.Strašidlá su svojské a milé.Je to,to, co tu už dlho nebolo.Pre mna jednoznačný uspech.

Lupiči paní domácí (2004)

Film ktorý ničím neurazí ani neprekvapí.Rola Toma Hanksa je premierna až nevýrazna ,ale pozrieť sa to dá.

Vůně ženy (1992)

Výborný film aj ked troška starší,ale plný hereckého kumštu pána herca Al Pacina.Výborný herec, ktorý vie stvárniť veľa postáv a vdýchnuť im ozajstnosť a presvedčivosť.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Ako veľký fanúšik Simpsonovcov,som sa na tento film veľmi tešil.Toľko odkladaný a omieľaný film ma, ale trošku sklamal.Nieje to úplne to pravé orechové ako by som čakal.Simpsonovci mali aj lepšie gagy a človek by sa možno aj viac nasmial pri jednej epizóde ako pri celovečernom filme.I napriek týmto menším chybám je film výborný,zábavný a človek rýchlo pochopí prečo je seriál Simpsonovci najúspešnejším seriálom vôbec.Tak ako v seriáli-za všetkým hľadaj Homera Simpsona :))