MXŠ: Mimořádně extrémní špión (2006)

olalá... Dámy a pánové, tomuto říkám Béčko jak má být, protože když už béčko, tak pořádné. Co se týče hudebního doprovodu, to má velkou porci hodnocení. Je zvláštní, jak opice dokáže zapůsobit. Kdyby místo ní hrál nějaký herec, určitě dám výrazně horší hodnocení. Opice vede. Opravdu tupý film!

Rivalové (2013)

ee- to nepůjde. Na to, že se očekával oscarový film, tak tento to určitě není. Zajímavé téma, zpracování formulí, to je něco, co tu ještě nebylo. Super hudební efekty, ovšem hudba jako taková, bohužel Hans Zimmer mě zklamal. Rivalita byla zřejmá, ale ne taková, jakou bych čekal již z názvu a toho, jak byla prezentovaná na začátku. V průběhu filmu jsem rozvažoval, zda dát to či ono hodnocení a když přišel konec, bylo vše jasné. Hodnotím velmi, obrovsky slabými 4* , které jsou z milosti za super námět a zpracování drahých autíček. Protože KONEC MĚL BÝT O 5 MINUT KRATŠÍ! Bohužel, konec je naprosto amatérský, který by se u takovéhoto filmu vůbec neměl vyskytovat. Prosím, užijte si film jako já, ale moc neočekávejte.

Warrior (2011)

Dámy a pánové, "Mamčo, ukliď porcelán, protože chlapci se perou". Opravdu rozjezd z lehka, který by mě až odradil, kdybych před tím nevěděl, že je to dobře hodnocené. Celý film, jsem si říkal, že dám hodnocení čtyř hvězd, ale potom přišel filmový zlom, který mě přinutil pasovat tento film na film roku 2011 a zároveň mé hodnocení navýšit na pátou velkou Hvězdu. Zasloužený oscar! Co musím vypíchnout je parádně zpracovaná kamera, která se klepe a skáče, a do tohoto snímku O´Connora se náramně hodí. Co se týče bojové choreografie - super! Co se týče výběru herců - super! Co se týče zpracování - dost dobré. Co se týče zápletky a emocionální roviny - náramné! Nezvykle dobrý sportovní film, sršící dějem ( ne až tak obvyklé).

October Baby (2011)

Tak tohle je ale výzva. Tolik bolesti v jednom filmu. Zajímavý, nenápaditý, ale chytlavý děj. Hudba byla pořád na jedno téma, ale sedělo to. Na můj vkus, je to až moc slz na jeden film. V podstatě se ten film probrečel (myslím tím, lidé na plátně). Nejspíše to bylo dobře, ale na mě až moc - za to bych dal 3, ale vzhledem k tomu, jaký otřepalý, jasný, moc veselý happy end to byl, který diváka potěší, než až mu dal pocit trapnosti. Rozhodně je to film, na který se chci v budoucnu kouknout ještě jednou.

To nejlepší z televizního humoru (2006) (pořad)

Opravdu, úzký výběr scének, které proběhli v naší televizi. Neříkám, že by nemohli být vybrány některé i lepší hry, ale toto je opravdu vtipné... Vřele doporučuji- pro zasmání a odpočinek u televize :)

S Hurvínkem za lékařem (2005) (pořad)

Na to, jak moc jsem měl Hurvínka rád, toto mě zklamalo. Ovšem, něco málo, to aspoň může přinést.