Prime (2005)

Kdyby bylo možné, dala bych tři a půl hvězdičky, ..dala jsem míň, protože myslím, že hlavní protagonisti mají navíc

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

Stačilo mi jnéno scénaristky a už jsem byla celá natěšená, .. sice jsem počítala, že to nebude druhý sex ve městě, ale přece jen ... hodně hodně mě to zklamalo, seriál není nejhorší, ale ani žádný zázrak

Julie a Julia (2009)

Film, který ani neurazí, ani nenadchne ... každopádně příjemné na jedno shlídnutí .. akorát na Meryl Streep jsem si musela trošku zvyknout, protože normálně vypadá jinak, když to porovnáte s filem Nějak se nám to komplikuje, který byl natočený ve stejném období, tak tady vypadá starší, ale to k filmu patří

Taková normální rodinka (2008)

Seriálu to nesahá ani po paty ... Monice Zubové by měli zakázat hrát, na tu se nešlo ani dívat a ostatní taky nic moc .. a žánr komedie? .. ani vysmát se tomu nejde, tak hrozné to je

Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007)

Na každém se najde něco pravdivého, .. záleží, kolik je reálna a kolik je omáčky, každopádně člověk by si měl vzít z každého něco a udělat si na to vlastní názor, .. podle různých knih apod. ale jsou náznaky, že se něco děje, .. záleží, do jaké míry

Prostřeno! (2010) (pořad)

Tak občas na zasmání, když se díváte celý díl, jak jeden všechny kritizuje a nakonec uvaří ten největší hrůzu .. ale nikdo nemá na paní, která vařila mikrokuchyni (zelenina, zdravé jídlo apod) a večer vyvrcholil, že předčítala hostům ze svojí knížky o výše zmíněném stylu života .. týden mě bolelo břicho, jak jsem se nasmála

Delfín Flip (1995) (seriál)

Hvězdičku aspoň za delfína, ten byl roztomilý

Blade (1998)

Jeden z mála hororů, co jsem viděla a zvládla jsem to, .. doporučuji těm, kteří si nepotrpí na sado/maso horory .. s malou dávkou odvahy se to dá zvládnout

Alenka v říši divů (2010)

Celkem zklamaná jsem z toho byla, ale ani Tim Burten nemůže mít každý film dokonalý, není to jeden z jeho nejlepších snímku, ale propadák to taky není, ... po technické stránce se mi to líbí, ale způsob natočení mě nějak neoslovil, sice děj byl plný, ale když sem to sledovala, tak mi to přišlo, že je to takové suché a nemá to spád, .. celkově doporučuji na oddech, kde nemusíte moc vnímat a stačí vidět jen jednou .. mimochodem, ale hodně se mi líbil styl hran Helen Bonham Carter (předčila podle mě i Johna Deppa), která ztvárnila Červenou královnu, role ji opravdu sedla

O poklad Anežky České (1993) (pořad)

Nijak zvlášť akční, ale pozitvním je, že se něco dozvítě z minulosti