Inside (2002)

Nejdřív jsem chtěla dát tři hvězdičky, . zajímavé téma, zpracované bylo zajímavě (ale úplně mi to nesedlo) Proč jsem přidala o jednu hvězdičku? .. kvůli konci, když se psychiatrička zvedne a my zjišťujeme, že je jen dálší součástí osobnosti .. tak to mě dostalo

Oktapodi (2007)

Svižné, vtipné .. škoda, že krátkometrážních filmů není víc podobných

The Mysterious Geographic Explorations of Jasper Morello (2005)

Myslela jsem, že mě už nemůže překvapit žádné grafické zpracování, ale mýlila jsem se. Mysteriou ... mi doslova vzal dech (myslím po stránce zpracování), dala bych i deset hvězdiček, ale bohužel takové hodnocení tady není možné

The Black Hole (2008)

Věrohodně zachycuje lidskou nenasytnost

Padlé umění (2004)

Přes morbidní téma měl příběh spád

Vánoční koleda (2009)

Jim Carreyho moc nemusím, ale v tomhle podání mi nevadil, naopak, sedla mu tahle role (ještě například Grinch), není to jen nějaká splácanina, po grafické stránce nádhera, velice doporučuji

Frankenstein (1931)

Boris Karloff zahrál velmi věrohodně, určitě mnohem víc mě to nadchlo než Dracula ze stejného roku, určitě film po určité době shlédnu znovu

Agora (2009)

Už dlouho mi chyběl nějaký pořádný historický film a tenhle mě dostal, nádherně zpracovanlé dějiny, kulisy mě nadchly a herecké výkony byly nadprůměrné, jsem ráda, že fillm nebyl přebyt velkými holywoodskými jmény, protože by to asi ztratilo na úrovni

Avatar (2009)

Teda nic moc. Všichni jsou z Avatara unešení (před premierou i po premiéře), nejvyspělejší film po technické stránce .. no a co jako? Nejdu přece na film kvůli způsobu natočení, ale kvůli scénáři, příběhu. Efekty jsou až na druhé koleji. Když se podívám do minulosti, tak nejlepší filmy (jsou samozřejmě i vyjímky) nebyly žádné akčňáky s co nejmodernějším využitím počítačů. Například secret of kells (není taky "hraný" jako avatar) je animovaný jednoduše a je to nádhera (v jednoduchosti je krása). Podle mě už film, kde hrají počítače, není film. A co se týká děje? Vždyť tam pořádně žádný není. Cameron vsadil jen na efekty. ... celkové hodnocení? Každou minutou jsem se nudila víc a víc