Precious Images (1986)

Zase nějak moc mě to neokouzlilo, hudba je pěkná, sestřihané je to taky pěkně .. ale někdy se scéna až moc rychle mění a nestačila jsem si scénu přiřadit k filmu .. to je tak, aby se na to člověk díval dokola za účelem poznání co je co

More (1998)

Tak tenhle film mě dostal ... ani mrknout se mi nechtělo, jak mě to vtáhlo

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Dostalo by to víc hvězdiček, kdyby nebylo na moderátory poznat jeho zaměřenost a nedával více prostoru svým "oblíbencům"

Kinobox (1993) (pořad)

ale tohle hodnocení patří, dokud to bylo bez moderátora, s Petrem Čtvrtníčkem .. ten byl trapný a polovinu času prokecal místo, aby se pouštěly ukázky, reportáže apod.

Skrytá vášeň (1998) (seriál)

Ze všech telenovel, co jsem tak po očku viděla, protože moje babi je do nich zblázněná, byla nejlepší.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Rex je nejhezčí a nejlepší rakousko/německý herec .. a taky detektiv

Čarodějky (1998) (seriál)

ale tohle hodnocení připadá až tak od třetí série

Berlín, Berlín (2002) (seriál)

Na úroveň německých filmů a seriálů se jim konečně podařilo natočit něco, na co se dá dívat

Dracula (1931)

Popravdě jsem od toho očekávala mnohem víc. Na to, jak je to napínavý příběh a knížka je taky hodně dobře napsaná, tak zfilmované mi to přišlo takové nudné. Příběh mi místy neseděl z původní verzí, ten kdo nezná děj, se může být místy i zmaten. První verze - film Upír Nosferatu z roku 1922, byl mnohem lepší a to je ještě němý.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Příjemná komedie, pokud se chcete podívat na něco nenáročného a odpočinout si u toho .. v kolika filmech můžete vidět morče s obrovskýma očima