• Krátkometrážní

Tajemství starého hotelu (2011)

Obrovské zklamání. Měla jsem vysoké očekávání - už jen díky traileru, který mi toho dost nasliboval a když tak na to koukám zpětně, tak je samotný trailer lepší než celý film. Žádné zvraty, překvapení, příběh, slabý dialog a nejhorší ze všeho je snad ten konec. Dvě hlavní postavy je nudné sledovat, pořád čekáte až se něco stane a ve finále se vlastně nestane vůbec nic. Prostředí, kde se film odehrává je sice pěkné, ale co z toho? když zbytek filmu je nuda. Škoda, škoda..

Lůno (2010)

No.. velice těžko se mi hodnotí tento film. Ani vlastně nevím, jak ho mám ohodnotit, protože jsem z toho celkem rozrušená. Možná to byl záměr režiséra, nevím.. ale jestli ano, tak se mu to povedlo. Celý film se odehrává u pobřeží, v deštivém, chladném počasí, kde je krajina sice krásná, ale osamělá a izolovaná. Pocit, že bych měla žít někde sama, se svým špatným (nebo dobrým? každý to vnímá jinak) rozhodnutím, mě děsí. To vše si ale dobrovolně vybrala Eva Green - matka, která se vzdala svého dosavadního života, aby vrátila na svět osobu, kterou tak moc milovala. Vidíme zákeřnou povahu společnosti, její péči o klon Tommyho, chce být skutečně dobrou matkou a za každou cenu se snaží udržet své city v roli matky, ale je zřejmé, že začíná žárlit, když přichází žena do Tommyho života. Film odhaluje svůj příběh ve velmi pomalém tempu a zřejmě tím chtěl režisér vytvořit atmosféru, ale jako celek to působí až moc.. no utahaně. Je to film na jedno zhlédnutí a konec filmu nebudu ani komentovat, protože jen ta myšlenka na to, se mi hnusí a nemám pro to žádné pochopení.

Diktátor (2012)

'' You're a very nice man. What the fuck did you call me? '' Satira na politiku, diktaturu a na svět, ve kterém žijeme. Šílené, rasistické, urážlivé, nevkusné, sexistické, vtipné,.. prostě vše, co mám na Cohenovi ráda. Čekala jsem něco jiného, ale žádné velké zklamání to není, v podstatě mi film dal přesně to, co sliboval trailer. I když se našlo pár hluchých míst a scény, které vtipné nejsou, přesto jsem se bavila. A nechápu, jak většina z Vás může Diktátora srovnávat s Boratem, nebo očekávat, že to bude na stejné úrovni. Diktátor je film, který se drží podle scénáře, kdežto Borat je natočený jako dokument a je v něm plno neplánovaných událostí. Takže pro ty, kteří očekávají a doufají v něco podobného jako je Borat, může být tento film zklamáním. '' Aladeen! ''

2012 MTV Movie Awards (2012) (pořad)

Twilight, Hunger Games, Twilight, Hunger Games, .. že mě to ani nepřekvapuje. Russell si podal pár celebrit včetně sebe, Johnny ukázal, že není jen vynikající herec, ale že umí hrát i na kytaru a Charlie Sheen se přiznal, že film Project X zachycuje vše, co se děje v jeho hlavě 24 hodin denně. Takže až na ty výsledky, to takový průšvih nebyl.

Jack Black: Spider-Man (2002) (TV film)

Jacka Blacka můžu a tyhle krátké parodie mi nevadí vůbec, jen už jsem od něho viděla i lepší kousky.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Winter is Coming .. Před nějakým tím rokem jsem tu psala, že jsem nečetla knihy a můj názor je založen čistě na tomto seriálu. Mezitím rokem jsem se ale zabořila do knih a z Game of Thrones se stala srdeční záležitost (♥). Nebudu knihy porovnávat se seriálem, ale jakožto čtenář musím říci, že jsem spokojená a můj názor na seriál se nezměnil, ba naopak. Když jsem před roky viděla 1. epizodu, byla jsem sice trošku skeptická a kritická, protože nejsem fanouškem tohoto žánru, ale každou další epizodou jsem se více propadávala do světa fantasy, plných neočekávaných zvratů, intrik, válek a komplikovaných lidských vztahů. Nyní je každá epizoda pro mě mistrovské dílo a herecké obsazení je strhující, vše je tak propracované do detailů - zbraně, kostýmy, charaktery. Každý si zde najde něco jiného, ať už to je láska, chamtivost, zrada, vraždy, silné charaktery, násilí a nebo vulgarita. Game of Thrones nejde nemilovat. Děkuji HBO, víc takových seriálů!

Ožralý Štědrý večer (2011)

Vtipné by to bylo možná až tehdy, kdyby ten vypravěč opravdu opilý byl. 1* za Goslinga .. '' ''His bowl... full of.. s-jelly? ''

Lars a jeho vážná známost (2007)

Čekala jsem komedii, ale vyklubal se z toho depresivní film a s tím mám trošku problém... Nějak jsem se do toho filmu nemohla dostat, vžít a chvilkami jsem se i přistihla jak se u toho nudím. Další problém je ten, že jsem nemohla přijít na to, co se děje s Larsem. Neexistuje žádný náznak toho, proč je Lars takový jaký je a nějak jsem očekávala, že to v průběhu filmu bude odhaleno. Tím nechci říct, že je to špatný film, to vůbec ne, Ryan Gosling v roli plachého, osamoceného a nespolečenského mladíka předvedl neuvěřitelný herecký výkon a to, jak se mu lidé snažili pomoct se mi také líbilo... Jen je to film, který stačí vidět jednou.

The Divide (2011)

Tento post-apokalyptický psychologický thriller, ukazuje lidskou povahu v celé své kráse... aneb, co všechno bychom byli ochotní udělat pro přežití. Zapomeňte na nějaký soucit, rozum a lásku.. nic takového tu neexistuje. The Divide je znepokojující, šokující, násilný,depresivní a i když je tam pár nesrovnalostí, tak mu dávám plný počet. / Jinak nechápu, jak ho pár uživatelů mohlo označit za turtore porno - asi neví, jak takový žánr vypadá.

Daughter (2002)

Všude spousta krve... a to já ráda.