Vánoční kronika (2018)

První polovina naprosto výborná, tak nějak si představuji když se o filmu řekne vánoční jízda.. Druhá půlka je bohužel slabší a z filmu se stává klasický rodinný film s dobrým koncem.. Lepší průměr.

Mauglí - příběh džungle (2018)

Pro mě asi o chlup lepší než Kniha džunglí . Animace zvířat není sice žádná hitparáda, ale zvykl jsem si a provedení hyeny se mi nakonec velmi líbilo. Skvělý je taktéž výkon malého Rohana Chanda, chvílemi by jeden věřil, že opravdu pochází z džungle :-)

Indian Horse (2017)

Velké překvapení! Takový Góóól! v hokejovém provedení s velmi poutavým příběhem, který chytne za srdce..

Calibre (2018)

Zajímavý a napínavý thriller a ani konec mně nezklamal tak jako některé, vzhledem k chování místních "domorodců" v průběhu děje.

Ryde (2017)

Nápad na film není špatný, ale chybí děj a vůbec jakákoliv pointa, po půl hodině už je to jen to samé dokola.. Absolutně nechápu iMDB hodnocení 7.3/10 ...

Pohádky pro Emu (2016)

Příjemná rodinná oddechovka podpořena dobrými hereckými výkony, spojení Vetchý - Geislerová funguje stejně dobře jako u Nevinnosti. V porovnání s druhým letošním filmem Ondřeje Vetchého - Bezva ženská na krku - mě tenhle bavil víc. 8/10

Nepoučitelní (2013)

Na film jsem se díval jen z povinnosti k Jennifer Aniston, ale nakonec jsem byl velice spokojen. Baví od začátku do konce, herecké obsazení špičkové. 8/10

Kolik to stojí? (2013) (pořad) odpad!

Dlouhá reklama na Penny market..

Nanga Parbat (2010)

První polovina filmu poměrně nudná a na první pohled strašně "německá", ovšem druhá polovina mě do filmu a na horu vtáhla na 100%, zajímavá hudba - mix houslí a elektrické kytary. Viděno ve 3D - naprostá zbytečnost. 7/10

One Life (2011)

Vynikající kousek, u kterého vám ani nedocvakne že jde vlastně o dokument. Vynikající kamera, hudba a komentář Daniela Craiga. 10/10